Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 178

15024.

Rufpreis:
1 000 HUF

Itinerarium Belgicum. Alphen aan den Rijn,é.n.,Drukkerij Vis-Offset, 13 p.+22 színes, kétoldalas térkép. Holland és latin nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Facsimile kiadás.
15025.

Rufpreis:
2 400 HUF

Marquis de Custine: Oroszországi levelek. Oroszország 1839-ben. h.n., 2004, Nagyvilág. Kiadói papírkötésben.
15026.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsigmond Enikő: Csomád hegycsoport, Szent Anna-tó és környéke. Erdély hegyei 3. Turisztikai kalauz. Csíkszereda, 1998, Pallas-Akadémiai Könyvkiadó. Térképmelléklettel. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15027.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szerb Antal: Budapesti kalauz Marslakók számára. Kolozsváry Sándor rajzaival. Bp.,1991., Officina Nova. 1935-ös kiadás, reprint kiadása. Kiadói kartonálás, kiadói szakadt, javított papír védőborítóval.
15028.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csekey István, Degré Alajos: Dr. Babocsay József (1760-1838). Hévíz első ismertetője. Balatonfüred, Hévíz, 1974, Veszprém Megye Tanácsa Idegenforg. Hiv. és Hévíz Község Tanácsának kiadása. Fekete-fehér illusztrációkkal. Megjelent 1050 példányban. 24 p. Kiadói papírkötés, borító hátoldalán folt.
15029.

Rufpreis:
1 000 HUF

Budapesti kirándulóhelyek. Bp., é.n., Panoráma. Kiadói papírkötésben. Volt könyvtári példány, sérült, hiányos gerinccel és borítóval.
15030.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sándor P. Tibor Buza Péter Than László Életemből emlékek (A tizenkilencedik század Budapestjéről mesél a zenede szókész tanára s a rajzoskedvű számvevőszéki tanácsok) Budapesti Városvédő Egyesület, 2007 Kiadói kartonálásban
15031.

Rufpreis:
2 400 HUF

Rausz József: Mélykúti beszélgetések. Dedikált! Mélykút, 2009. Kiadói kartonált papírkötésben
15032.

Rufpreis:
2 000 HUF

Helmuth Zebhauser: Unsere Alpen. Höhepunkte zwischen Wien und Marseille. München, 1985, Süddeutscher Verlag. Színes fotókkal gazdagon illusztrált kötet. Német nyelven Kiadói vászonkötés. Kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.
15033.

Rufpreis:
1 200 HUF

Michael Fogarasy-Fetter: Die Geschichte und Volkskunde der Gemeinde Werischwar. Pilisvörösvár. Pilisvörösvár, 1994, István Botzheim, Bürgermeister der Gemeinde Werischwar. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált kötet. Német nyelven. Kiadói vászonkötés. Kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.
15034.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gábor Endre (szerk.): Budapest szobrai. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15035.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF