Liber Endre: Budapest-fürdőváros kialakulása különös tekintettel a székesfőváros községi fürdőpolitikájára I. Bp. (1934.) Bp. Szfv. Statisztikai Hivatala.. 402 l. Félvászon kötésben.
Dr. Gáspár Ferenc: Az Indiai óceán titokzatos partjain. Adentől Elő- és Hátsó-India körül Jáva szigetéig. Bp.,(1907), Singer és Wolfner, 476 p. Gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, laza fűzéssel.
Dr. Wick Béla: Kassa története és műemlékei. Kassa, 1941, Wiko, 446+2 p. Fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal. Papírkötésben, a könyvtest elvált a borítótól, a borító javított, foltos, kissé sérült, a könyvtest fűzése meglazult, megviselt állapotban.
Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. Előszót írta Gerevich Tibor. Magyarország művészeti emlékei II. kötet. Szerk.: Gerevich Tibor. Bp., 1938, Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötés, címlaphiánnyal, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
Csongrád megye gazdasági földrajza. Szerk.: Dr. Krajkó György, Dr. Mészáros Rezső. Szeged, 1983., TIT Csongrád m. Szervezete. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 2000 példányban. Az egyik szerkesztő, Dr. Krajkó György által dedikált.