Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 178

15096.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lovász György-Wein György: Délkelet-Dunántúl geológiája és felszínfejlődése. Baranya Monográfia sorozat. Pécs, 1974., Baranya Megyei Levéltár. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2000 példányban.
15097.

Rufpreis:
1 800 HUF

Megyei monográfiák 2 kötete:  Jeszenszky Ignác: Torontál vármegye gazdasági monográfiája. Különlenyomat a "Közgazdasági Szemle" 1904. évi május havi füzetéből. Bp.,1904, Pesti Könyvnyomda Rt., 19 p. Kemény György: Szabolcs vármegye gazdaság-földrajzi monográfiája. Különlenyomat a "Közgazdasági Szemle" 1913. évi julius-október havi füzetből. Bp.,1904, Pesti Könyvnyomda Rt., 64 p. Papírkötésben, szakadozott, hiányos borítókkal, javított gerinccel.
15098.

Rufpreis:
1 000 HUF

15099.

Rufpreis:
4 000 HUF

15100.

Rufpreis:
1 800 HUF

15101.

Rufpreis:
2 000 HUF

Péter László: Szeged utcanevei. Szeged, 1974. Szeged Város. egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
15102.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wien und Niederösterreich. Wien, é.n., Gerlach&Wiedling. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15103.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Horváth Árpád: Szakács mezőváros története. Szakcs, 1969., Községi Tanács VB., 333 p.+ 1 t. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
15104.

Rufpreis:
1 800 HUF

Enökl Dezső: A Duna és mellékvizei távolsági névmutatója. (Kilométermutató). Bp., 1960, Közdok. Első kiadás. Félvászon-kötés.
15105.

Rufpreis:
1 000 HUF

Illyés Bálint: "Kedves kis Hazánk..." Kunszentmiklós a redemptiotól a századunkig. Szeged,1978,Szegedi Nyomda. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói papírkötés. Megjelent 2500 példányban.
15106.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tanulmányok Békéscsaba történetéből. Szerk.: Kristó Gyula, Székely Lajos Békéscsaba, 1970, Békéscsaba Város Tanácsa VB. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban.
15107.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF