https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 178
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2018416
15515
368
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes könyvtétel, 4 db: Szelényi Károly: Eger. Hevesi képek. Bp., 1987, Képzőművészeti Kiadó-Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Hadas János: Székesfehérvár. Dávid Erzsébet bevezetőjével. Bp.,1988, MTI. Kiadói kartonált papírkötés. Szabadtéri Néprajzi Múzeum Szentendrén. Szerk.: Kecskés Péter. Bp.,1989, Corvina. Kiadói papírkötés. Német Andrea: Budapest fényei. Bp., 1989, Editorg. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2019115
15517
368
0
2200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Csorba Csaba: Regényes váraink. Bp., 2002, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1795926
15518
368
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Források Budapest múltjából. IV. kötet: Források Budapest Történetéhez 1945-1950. Szerk.: Bácskai Vera, H. Kohut Mária, Szekeres József, Gáspár Ferenc.Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai Bp., 1973, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben,
Das Lot is nicht erreichbar
1993622
15520
368
0
3800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Budapest Műemlékei I. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955 , Akadémiai Kiadó. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel, kissé laza fűzéssel. 1966200
15522
368
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Nyíregyháza története. Szerk.: Cservenyák László-Mező András. Nyíregyházi kiskönyvtár 15. Nyíregyháza, 1987, (Debrecen, Alföldi Nyomda.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1938872
15523
368
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Múzeumi kutatások Bács-Kiskun megyében. 1994. Szerk.: Székelyné Kőrösi Ilona. Kecskemét, 1995, Bács-Kiskun Megyei Önkormányízat Múzeumainak Igazgatóság. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példány.
Das Lot is nicht erreichbar
1965528
15524
368
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
2 db utazás témájú könyv: Gyarmathy László: Török földön. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Egry-Markovics: Az országház. Bp., 1980- Kiadói kartonált papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2004949
15526
368
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
B. Kovács István: Baracai népköltészet. Madách-Posonium, 1994 Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2001595
15527
368
0
3600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Emlékkönyv a Szekszárdi Református Egyházközség templomának 230 éves jubileumára. Szerk.: Zalakovicsné Kovács Klára. Templomtörténet. Dr. Kaszó Gyula. A képek gyűjtésében közremüködött Mester Lajosné. Szekszárd, 2016, ny.n. Második, javított, bővített kiadás. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1902999
15530
368
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Pongó István: A sakk taktika titkai. Bp., 1986. Sport. 503p. Kiadói kartonálásban
Das Lot is nicht erreichbar
2001973
15531
368
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Geraldine Brooks: A vágy kilenc része - Az iszlám nők rejtett világa Magyar Könyvklub, 1996. Egészvászon kötés, papír védőborítóval
Das Lot is nicht erreichbar
2001871
15532
368
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
1956 Magyarország helységnévtára. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, belül jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse