https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 159

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Cserépfalu hét és fél évszázada. Összeáll. és szerk.: Nagy Károly. Cserépfalu, 1998, Cserépfalu Község Önkormányzata. Gazdag fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos, ceruzás aláhúzásokkal.
1
15036.

Cserépfalu hét és fél évszázada. Összeáll. és szerk.: Nagy Károly. Cserépfalu, 1998, Cserépfalu Község Önkormányzata. Gazdag fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos, ceruzás aláhúzásokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
700 év emlékei. Képek és visszaemlékezések Pellérd történetéből. Szerk.: Medgyesi Antal. Pellérd, 2005, Pellérd Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1200 példányban.
1
15037.

700 év emlékei. Képek és visszaemlékezések Pellérd történetéből. Szerk.: Medgyesi Antal. Pellérd, 2005, Pellérd Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1200 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Papp József Dr.:Tiszacsege történeti néprajza. Debrecen, 1992. Ethnica. Kiadói papírkötés.
1
15038.

Papp József Dr.:Tiszacsege történeti néprajza. Debrecen, 1992. Ethnica. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Horváth József: Káptalantóti története. Vörösberény, 1975, ny.n., 134 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borító szélekkel, kissé kopott borítóval.
1
15039.

Horváth József: Káptalantóti története. Vörösberény, 1975, ny.n., 134 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borító szélekkel, kissé kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1941 Budapesti Építőmesterek Kőmíves-, Kőfaragó és Ács Mesterek Ipartestülete évkönyve VII. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Bp.,1911, Ipartestület,(Stephaneum Nyomda Rt.), 367 p.+2 t. Fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Ipari hatóságok, és ipartestületi elöljáróságok fotóival, névsorával. Számos érdekes írással.  Kiadói félvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, a hátsó kötéstáblán törésnyommal./ Half-linen-binding, with worn cover, the back cover damaged, in Hungarian language.
1
15040.

1941 Budapesti Építőmesterek Kőmíves-, Kőfaragó és Ács Mesterek Ipartestülete évkönyve VII. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Bp.,1911, Ipartestület,(Stephaneum Nyomda Rt.), 367 p.+2 t. Fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Ipari hatóságok, és ipartestületi elöljáróságok fotóival, névsorával. Számos érdekes írással. Kiadói félvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, a hátsó kötéstáblán törésnyommal./ Half-linen-binding, with worn cover, the back cover damaged, in Hungarian language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kós Károly: Erdély. Bp.,1988,Szépirodalmi Könyvkiadó. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés. Reprint.
1
15041.

Kós Károly: Erdély. Bp.,1988,Szépirodalmi Könyvkiadó. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés. Reprint.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tanulmányok a Ráckevei járás múltjából. Ráckeve, 1972, MSZMP Ráckevei Járási Bizottsága-Ráckevei Járás Tanács V.B. Kiadói műbőrkötés.
1
15042.

Tanulmányok a Ráckevei járás múltjából. Ráckeve, 1972, MSZMP Ráckevei Járási Bizottsága-Ráckevei Járás Tanács V.B. Kiadói műbőrkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Schopper Tibor: Őrség. Bp., Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15043.

Schopper Tibor: Őrség. Bp., Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Balogh Jánosné Horváth Terézia: A pünkösdi király Csepregen és Jókainál. Csepreg, 2005, Farkas Sándor Egylet. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző,  	Balogh Jánosné Horváth Terézia (1941-) által  Gráfik Imre (1944-) etnográfus, muzeológus részére dedikált. dedikált.
1
15044.

Balogh Jánosné Horváth Terézia: A pünkösdi király Csepregen és Jókainál. Csepreg, 2005, Farkas Sándor Egylet. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Balogh Jánosné Horváth Terézia (1941-) által Gráfik Imre (1944-) etnográfus, muzeológus részére dedikált. dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dékán Antal (szerk.): Gödöllő. Bp., é.n., Zrínyi Nyomda. Kiadói kartonált kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban
1
15045.

Dékán Antal (szerk.): Gödöllő. Bp., é.n., Zrínyi Nyomda. Kiadói kartonált kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kisházi-kovács László: A városi kegyuraság Szegeden. (A kezdetektől 1850-ig.) METEM Könyvek 59. A szerző által dedikált. Bp., 2006, METEM. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
1
15046.

Kisházi-kovács László: A városi kegyuraság Szegeden. (A kezdetektől 1850-ig.) METEM Könyvek 59. A szerző által dedikált. Bp., 2006, METEM. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1935 Mecsek Alján. A Pécsi Pius-Gimnázium lapja. 1935. feb. 1. 21. szám. (Megjelent évente egyszer.) Pécs, Kultura-ny.
1
15047.

1935 Mecsek Alján. A Pécsi Pius-Gimnázium lapja. 1935. feb. 1. 21. szám. (Megjelent évente egyszer.) Pécs, Kultura-ny.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse