Cserépfalu hét és fél évszázada. Összeáll. és szerk.: Nagy Károly. Cserépfalu, 1998, Cserépfalu Község Önkormányzata. Gazdag fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos, ceruzás aláhúzásokkal.
Horváth József: Káptalantóti története. Vörösberény, 1975, ny.n., 134 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borító szélekkel, kissé kopott borítóval.
1941 Budapesti Építőmesterek Kőmíves-, Kőfaragó és Ács Mesterek Ipartestülete évkönyve VII. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Bp.,1911, Ipartestület,(Stephaneum Nyomda Rt.), 367 p.+2 t. Fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Ipari hatóságok, és ipartestületi elöljáróságok fotóival, névsorával. Számos érdekes írással. Kiadói félvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, a hátsó kötéstáblán törésnyommal./ Half-linen-binding, with worn cover, the back cover damaged, in Hungarian language.