https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 159
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2012983
15084
367
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Budapest enciklopédia. Szerk.: Tóth Endréné. Bp., 1970, Corvina. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2038132
15085
367
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Nancy Millichap Davies: Boston. American Traveller. New York, 1990, Gallery Books. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.+Baedeker MALÉV Útikönyvek: New York.+Izrael. Bp.,1996, Park. Kiadói papírkötésben. 2038130
15086
367
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Kveta Krízová-Petr Macek-Marek Pernal-Pavel Zahradník: The Fürstenberg Palace. The Polish Embassy in Prague. Prague, 2000, Academia. Janusz Szyndler fotóival. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1988899
15087
367
0
900
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szelényi Károly: Eger. Hevesi képek. Bp., 1987, Képzőművészeti Kiadó-Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
Das Lot is nicht erreichbar
2048633
15088
367
0
3400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Rácz István (szerk.): Hajdúnánás története Hajdúnánás, 1973 Kiadói vászonkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
2065110
15089
367
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Mécs Alajos: Az ismeretlen Japán. Bp., 1942, Stádium. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, jó állapotban. 2025721
15090
367
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Puskás László: A hely, ahol állsz, szent föld. Bp., 1988, Origo-press. Kartonűlt papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2057125
15091
367
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Marosi László: Az én Budapestem. Bp.,1985, Révai-ny. Magyar, német, angol, olasz és orosz nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2050712
15092
367
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Dömötör Tekla: Táltosok Pest-Budán és környékén. Bp.,1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban,intézményi bélyegzőkkel, jó állapotban. 1655411
15093
367
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Führer durch die Schatzkammer des Allerhöchsten Kaiserhauses in der K.K. Hofburg zu Wien. Bécs, 1912, Adolf Holzhausen. Kiadói papírkötés, a borítója szakadt, a gerince részben elvált a borítótól, a kötése laza, német nyelven./ Paperbinding, with torn cover, and damaged binding, in German language.
Das Lot is nicht erreichbar
2103000
15094
367
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Wien und Umgebung Kleine Ausgabe. Griebens Reiseführer 68. Bp.,1929., Grieben. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kihajtható térképekkel, de a Bés térkép hiányzik!
Das Lot is nicht erreichbar
1642475
15095
367
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Bokor Imre: Bécs és Ausztria. Bp., é.n., Magyar Goethe-Társaság. Fekete-fehér fotókkal illusztrációval. Kiadói papírkötés, kissé foltos gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse