Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 159

Dr. Széplaki György: A Pestszentlőrinc Kossuth téri Református Gyülekezet kettős jubileuma. 1911-1941-1991. Bp., 1991, HungaPrint. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
15096.

Rufpreis:
800 HUF

Ligeti Lajos: Sárga istenek, sárga emberek. Egy év Belső-Mongólia lámakolostoraiban. Bp., é. n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötésben, foltos, hiányzó címlappal.
15097.

Rufpreis:
800 HUF

Domokos István: Este a csorgónál. Libánfalvi táncok. Marosvásárhely, 1968. Népi alkotások háza. Kiadói papírkötésben
15098.

Rufpreis:
800 HUF

Csonka Béla Csonka János: A csonka gépgyár önéletrajza. Szentimrevárosi Egyesület, 1996. Kiadói papírkötés
15099.

Rufpreis:
800 HUF

Csenki Zsuzsanna (szerk.): Nemes Áporka helység és református egyházak története. Áporka 2011. Kiadói papírkötésben
15100.

Rufpreis:
800 HUF

15101.

Rufpreis:
800 HUF

Téglás Tivadar dr. (szerk.: Pestszentlőrinc krónikája. Múltunkról a mának. Budapest, 1996, Pestszentlőrinc- Pestszentimre Önkormányzata Közművelődési és sport alapítványa. Kiadói címeres műbőr kötésben, jó állapotban.
15102.

Rufpreis:
800 HUF

Mednyánszky Alajos: Festői utazás a Vág folyón, Magyarországon (1825). Fordította Soltész Gáspár. Budapest, 1981, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
15103.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dömötör Tekla: Táltosok Pest-Budán és környékén. Bp.,1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban,intézményi bélyegzőkkel, jó állapotban.
15104.

Rufpreis:
800 HUF

4 db Budapesttel kapcsolatos kiadvány: A budai várban. Bp., 1968, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat. Enyhén kopott borítóval + F. Mihály Ida, Lócsy Erzsébet, Holl Imre: A középkori Buda és Pest. Bp., 1955, Népművelési Minisztérium Múzeumi Főosztálya. Sérült gerinccel. + Dr. Csapó Katalin, Karner Katalin : Vendégváró Budapest. A fővárosi vendéglátás és idegenforgalom a városfejlődés tükrében 1873-1930/Kiállítási ismertető. Bp., 1996, Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum. Jó állapotban + Várkerület 1945 1965. Bp., é.n., Hazafias Népfront I. ker. bizottsága.
15105.

Rufpreis:
1 200 HUF

Juhász Vilmos: Tibet. Bp.,(1936), Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó elülső szennylappal.
15106.

Rufpreis:
800 HUF

Zoltán Péter: Egy fekete  notesz titkaiból. (Kalandozás a nagyvárosban.) A borító Filo [Mihályfi Ernőné Fischer Ilona (1910-1986.)] Bp.,1959,Móra. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
15107.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF