Várnagy Antal: Hőgyész. Községtörténeti monográfia. I-II. rész. I. rész: A kezdetekről 1722-ig. II. rész. 1722-1945. Hőgyész, 1990-1998, Nagyközségi Közös Tanács-Hőgyész Nagyközség Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a gerincen kis sérüléssel. Megjelent 3000 és 2000 példányban.
Szabolcs-Szatmár megye fontosabb statisztikai adatai. 1964. Központi Statisztikai Hivatal Szabolcs-Szatmár Megyei Igazgatóság. Nyíregyháza, 1965, Statisztikai Kiadói Vállalat. Kiadói nylon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
Friedrich J. Pajeken: Bob, a hódvadász kalandjai. Rónay Mária fordítása. Johannes Gehrts rajzaival. Bp.,1942, Nova Irodalmi Intézet. Átkötött félvászon-kötés.
Adalékok a Lipótváros történetéhez I. kötet. Szerk.: Farkaslaky Erzsébet, Ráday Mihály. Bp., 1988, Budapesti Városvédő Egyesület, 551+2 p. Kiadói papírkötés.