Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2130497
15012
367
Books: Travelling, Local History
1914-1918 A Bajai Cirszterci Rendi Kath. Főgimnázium értesítője, 1913-1914., 1914-1915., 1915-1916., 1917-1918. iskolai évekre. Szerk.: Dr. Werner Adolf, Dr. Kürti Menyhért. Baja, Kazal József-ny. és Kollár A.-ny. Kiadói papírkötésben, és átkötött kissé kopott félvászon-kötésben, szakadozott borítókkal. 2130437
15013
367
Ódor Imre: Tanulmányok Mohács történetéből. Mohács, 1993. Csak 1000 plfd. T. Mérey Klára helytörténész dedikálásával. Kiadói papírkötésben
2129273
15014
367
Szepessy László (szerk.): Kiszabadítottuk. A Szabadság-szobor története. 2004, Romániai Magyar Demokrata Szövetség. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2126889
15015
367
A királyi palota Budapesten. Bp., (én.), Ifj. Kellner Ernő-ny., 30 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben, a címlapon és egy másik lapon szakadással, a lapok foltosak, hullámosak. 2128959
15016
367
Józsa Lajos: A Sepsiszentgyörgyi Csizmadiacéh története 1822-1873. Sepsiszentgyörgy, 2009, k.n. Kiadói papírkötés.
2129240
15017
367
Batár Attila: A sokrétű Víziváros. Bp., 2002. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2129097
15018
367
Cziprián Kovács Loránd - Kozma Csaba (szerk.): Háromszékiek Háromszékről. Társadalomtudományi írások. Sepsiszentgyörgy-Csíkszereda, 2007, Státus kiadó. Kiadói papírkötés.
2128999
15019
367
Löbl Dezső: Budapest pusztulása. Bp., 1946, Officina. Fekete-fehér fotókkal a szétlőtt Budapestről. Javított félvászon kötésben, kopott borítóval. 1955212
15020
367
Módy György-Béres András-Mervó Zoltánné-Ujlaky Zoltán: Hajdú-Bihari történelmi olvasókönyv. Debrecen 1973. Kiadói kartonálásban
1955254
15021
367
Bencsik József, Orosz István: Tokaj (Várostörténeti tanulmányok I.). Kiadói kartonálásban. 336p. 2071590
15022
367
Lám Frigyes: Egy győri polgár a reformkorszakban. Bp.,1928., Győr Szab. Kir. Város, 148 p. Átkötött félvászon-kötés, ceruzás bejelölésekkel.
2001122
15023
367
Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. Bp., 1983, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, tékával. Térkép nélkül
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF