Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 159

Dankó Imre (szerk.):  Bagosi krónika. Hajdubagos, 1975. 137p.
15024.

Rufpreis:
800 HUF

Salzburg und das Salzkammergut und das angrenzende bayerische Gebiet von Bad Reichenhall und Berchtesgaden 1913. Verkehrs- u. Hotelbuch.  Salzburg, 1913, im Selbstverlage des Landesverbandes für Fremdenverkehr in Salzburg. Szállások listája és lehetséges (túra-) útvonalak leírása, gazdagon illusztrált. Kopott borítóval.
15025.

Rufpreis:
1 600 HUF

15026.

Rufpreis:
800 HUF

Mihályfi József (szerk.): Legújabb Budapesti útmutató 1905. 50 képpel és Budapest legújabb térképével. Bp., 1905, Pátria. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és majdnem leváló hátsó borítóval. Kihajtható térkép szakadt és hiányos. Dohos.
15027.

Rufpreis:
1 400 HUF
9

Erdély. Útmutató Erdély vendégei számára. A kolozsvári egyetem tanárainak közreműködésével összeállította Prinz Gyula. Pécs, é.n., Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói picit kopott papírkötés.
15028.

Rufpreis:
1 200 HUF

15029.

Rufpreis:
1 000 HUF

Baráz Csaba - Kiss Gábor (szerk.): A Zempléni Tájvédelmi Körzet. Abaúj és Zemplén határán. Eger, 2007, Bükki Nemzeti Park Igazgatósága. Kiadói kartonált kötés, 1 db térképmelléklettel, jó állapotban.
15030.

Rufpreis:
1 400 HUF

Barázz Csaba (szerk.): A Bükki Nemzeti Park. Hegyek, erdők, emberek. Eger, 2002, Bükki Nemzeti Park Igazgatósága. Kiadói kartonált kötés, térképmelléklettel, jó állapotban.
15031.

Rufpreis:
1 400 HUF

Fényes Elek: Magyarország geographiai szótára I-II. Pest, 1851, Kozma Vazul. REPRINT! Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
15032.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lőrincz László: Mongólia története. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15033.

Rufpreis:
1 400 HUF

15034.

Rufpreis:
5 000 HUF

15035.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF