Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 184

Baranya földirati, statisticai és történeti tekintetben. Szerk.: Haas Mihály. Pannónia könyvek. Pécs, 1985, Baranya Megyei Levéltár. Kiadói kopott kartonált papírkötés.. Megjelent 2000 példányban. Reprint.
15072.

Rufpreis:
800 HUF

15073.

Rufpreis:
3 000 HUF

A Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Karának története. I. köt. Szerk.: Papp Klára. Debrecen, 2014, Debreceni Egyetem BTK. Kiadói kartonált papírkötés.
15074.

Rufpreis:
1 600 HUF

15075.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kovacsics József-Ila Bálint: Veszprém megye helytörténeti lexikona II. köt. Bp.,1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15076.

Rufpreis:
2 000 HUF

Óbuda évszázadai. Szerk.: Kiss Csongor. Bp.,2005., Better. Harmadik kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15077.

Rufpreis:
1 600 HUF

15078.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Csende Béla: Békés-Tarhos. Az első magyar állami énekiskola élettörténete. [1946-1954.] Békés, 1976, Békés Városi Tanács V.B. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15079.

Rufpreis:
1 200 HUF

15080.

Rufpreis:
1 200 HUF

Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
15081.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy Zoltán-Papp Imre: Szeged. Városképek - Műemlékek. Bp., 1960, Műszaki Könyvkiadó, 287 p. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3300 példányban.
15082.

Rufpreis:
800 HUF

Németh Gyula: Guía Turistica Hungría. Bp.,1990.,Corvina. Spanyol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
15083.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF