Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 184
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2092840
15072
364
Books: Travelling, Local History
Baranya földirati, statisticai és történeti tekintetben. Szerk.: Haas Mihály. Pannónia könyvek. Pécs, 1985, Baranya Megyei Levéltár. Kiadói kopott kartonált papírkötés.. Megjelent 2000 példányban. Reprint. 2088854
15073
364
2089195
15074
364
A Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Karának története. I. köt. Szerk.: Papp Klára. Debrecen, 2014, Debreceni Egyetem BTK. Kiadói kartonált papírkötés.
2089301
15075
364
2089284
15076
364
Kovacsics József-Ila Bálint: Veszprém megye helytörténeti lexikona II. köt. Bp.,1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2092287
15077
364
Óbuda évszázadai. Szerk.: Kiss Csongor. Bp.,2005., Better. Harmadik kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 2088865
15078
364
2089257
15079
364
Csende Béla: Békés-Tarhos. Az első magyar állami énekiskola élettörténete. [1946-1954.] Békés, 1976, Békés Városi Tanács V.B. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2089264
15080
364
2089778
15081
364
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
2103039
15082
364
Nagy Zoltán-Papp Imre: Szeged. Városképek - Műemlékek. Bp., 1960, Műszaki Könyvkiadó, 287 p. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3300 példányban. 2102687
15083
364
Németh Gyula: Guía Turistica Hungría. Bp.,1990.,Corvina. Spanyol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF