Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 184
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2102222
15048
364
Books: Travelling, Local History
Pilinyi Péter-Sarkady Sándor: Józsefvárosi kódex. Bp.,2000., Quint. Kiadói bársony-kötés.
2102228
15049
364
Győr szabad királyi város címeres kiváltságlevele. 1743. Facsimile kiadvány. Szerk. Dr. Csáky Imre. Bp., 2000., Híd, 56 p. Kiadói aranyozott bársony-kötésben. Számozott (1000/097.) példány. 2102131
15050
364
Budapest Lexikon I-II. kötet. Szerk.: Berza László. Bp.,1993, Akadémiai Kiadó. Második, bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 2087808
15051
364
Harrer Ferenc: A Fővárosi Közmunkák Tanácsa 1930-1940. Bp.,1941, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval. 2059789
15052
364
Baranyai Helytörténetírás 1976. A Baranya Megyei Levéltár Évkönyve a mohácsi csata évfordulójára. . Szerk.: Szita László. (Pécs), 1968, Baranya Megyei Levéltár. Kiadói egészvászon kötés. Megjelent 500 példányban.
2105219
15053
364
Timaffy László-Alexay Zoltán: Ezer sziget országa. Szigetköz. Bp.,1988.,Móra. Kiadói kartonált papírkötésben.
2053383
15054
364
Horváth Zoltán: Sopron önkormányzatának jogai és címerei. Várostörténet 1277-2002. Sopron, 2002. Kiadói kartobálásban, papír védőborítóval
2076810
15055
364
cca 1940 Budapest. 13 fekete-fehér fénnyomatot tartalmazó mappa Budapesti helyszínekről, sérült, elvált mappában, hiányos, 22x22 cm
2057251
15056
364
Bruno Bourel - Parti Nagy Lajos Fényrajzok Budapest Dedikált! Fotókönyv versekkel Bp., 2000. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. 2102405
15057
364
Valló Judit: Képzelt Csikágó, Budapest, 2013, Erzsébetvárosi Önkormányzat, kiadói kartonált kötés, jó állapotban 2010294
15058
364
Kecskés László: Komárom az erődök városa. Bp., 1984, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
2102376
15059
364
Rácz István (szerk.): Hajdúnánás története, Hajdúnánás, 1973, k. n., kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF