Gróf Széchenyi István közlekedési javaslata. Bp., 1991, Közlekedési Múzeum. Faksimile kiadás, díszcímlappal, kihajtható térképpel. Kiadói aranyozott műbőr-kötésben. Megjelent 800 példányban, ebből 200 számozott példányban. Számozott (200/054.) példány.
Cholnoky Jenő: Égen, földön. Földrajzi értekezések. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott, foltos borítóval.
Karel Plicka: Praha ve fotografii. Praha, 1968., Orbis. Fekete-fehér fotókkal. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, a papírborító meg van,de szakadozott, sérült.
1913 A Szegedi III. kerületi M. Kir. Állami, SLÖJD-tanfolyammal kapcsolatos polgári fiúiskola tizenkilencedik értesítője az 1912-1913. évről. Szerk.: Klucsik István. Szeged, 1913., Várnay L.-ny., 67 p. A füzet teste részben elvált a borítótól, a borítón kis szakadás.
Váci Történelmi Tár I. köt. "Késő maradékainknak tétessen jegyzésben." Írásos emlékek Vác város múltjából. 1074-1990. Összeáll.: Horváth M. Ferenc, Pintér Tamás. Vác, 1996, Vác Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.