Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 184

Pongó István: A sakk taktika titkai. Bp., 1986. Sport. 503p. Kiadói kartonálásban
15530.

Rufpreis:
2 000 HUF

15531.

Rufpreis:
800 HUF

15532.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csepeli Szabó Béla (szerk.): Acélsziget. Irodalmi és képzőművészeti antológia Csepelről. 1892-1977. Budapest, 1977, Táncsics Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, fotókkal gazdagon illusztrálva. szakadt papír védőborítóval
15535.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. E. Stanley Jones: Krisztus India országútján. Ford.: Biberauer Richárd, László Dezső. Bp.,1931, Magyar Evangéliumi Ker. Diákszövetség. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, kissé sérült gerinccel.
15538.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ópusztaszer. Összeállította: Koncz János-Sz. Simon István. Bp.,1988, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15540.

Rufpreis:
800 HUF

15542.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes útikönyv tétel, kb. 20 db, közte egy térképpel. Különféle kiadásban. Változó állapotban.
15544.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mihajlov, N. - V. Poksisevszkij: Utazás a Szovjetúnió térképén. 1. kiadás. (Sajtó alá rendezte Alpári Pál.) Bp. 1948. Új Magyar K. 2 lev., 291 l., 48 t. (fényképek). Számos szövegközti és egész oldalas térképpel illusztrálva. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban.
15546.

Rufpreis:
3 000 HUF

15547.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Baedeker: Svájc útikönyv. Rengeteg térképpel. / Karl Baedekker: Schweiz tourist guide with maps and pictures. Leipzig 1920. Baedeker. Egészvászon kötésben .
15548.

Rufpreis:
2 800 HUF

15549.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF