Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 184

15084.

Rufpreis:
800 HUF

Hornyák Mária: Martonvásár. Száz magyar falu. Bp., é.n, Száz Magyar Falu Könyvesháza Kht. Kiadói kartonált papírkötés.
15085.

Rufpreis:
800 HUF

15086.

Rufpreis:
2 400 HUF

Handbuch für Donau-Reisen. Jahrgang 1937. Herausgegeben von der Ersten Donau-Dampfschriffahrts-Gesellschaft. Wien, 1937, Österreichischer Wirtschaftsverlag. Német nyelven. Kiadói papírkötésben, kopott, foltos, kissé viseltes borítóval.
15087.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Mikecs László: Románia. Útijegyzetek. Bolyai Könyvek. Bp.,1940, Bolyai Akadémiai. II. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
15088.

Rufpreis:
2 800 HUF

Rózsa György: Öt évszázad pápai látképei - Ansichten von Pápa aus fünf Jahrhunderten. Pápa, JMVK, 2000. Magyar-német nyelvű kiadvány. Kihajtható képekkel. Kiadói kartonált papírkötésben.
15089.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bóna István-Dienes István-Éri István-Kalicz Nándor: A kisvárdai vár története. Szerk.: Éri István. Kisvárda, 1961, Kisvárdai Járás Tanács VB. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
15090.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

15091.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

15092.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Wien und Niederösterreich. Wien, é.n., Gerlach&Wiedling. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15093.

Rufpreis:
1 600 HUF

Illyés Bálint: "Kedves kis Hazánk..." Kunszentmiklós a redemptiotól a századunkig. Szeged,1978,Szegedi Nyomda. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói papírkötés. Megjelent 2500 példányban.
15094.

Rufpreis:
2 000 HUF

W. La Varre: Kincsvadászat Dél-Amerikában. Ford.: Dr. Gyenes István. Bp., é.n., Dr. Szabó, (Légrády-ny.), 219 p. Fekete-fehér szövegközti fotókkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15095.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF