Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 175

Kosáry Domokos: Magyarország története. Nemzetnevelők könyvtára I. Nemzetismeret 4.  Bp.,1943, Országos Közoktatási Tanács. Térképekkel, fekete-fehér fotókkal illusztrált. Térképekkel, Kiadói félvászon-kötésben.
15746.

Rufpreis:
2 000 HUF

15747.

Rufpreis:
2 400 HUF

15748.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15749.

Rufpreis:
2 000 HUF

15750.

Rufpreis:
800 HUF

A Hajdu-Bihar megyei levéltár évkönyve XVII-XVIII. kötet. 1990-91. szerk: Gazdag István. Debrecen, 1990. Kiadói papírborítóval.
15751.

Rufpreis:
1 200 HUF

15752.

Rufpreis:
12 000 HUF

15753.

Rufpreis:
10 000 HUF

Chronica Hungarorum 1473. Fordította Horváth János. Soltész Zoltánné tanulmányával. Bp., 1973, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Hess András 1473-as kiadásának hasonmás kiadása. Megjelent 4500 példányban.
15754.

Rufpreis:
2 400 HUF

15755.

Rufpreis:
8 000 HUF

6 db történelmi munka: Sinkovics István: A magyar nagybirtok a XV. század elején, Bp., 1933, Kniewald Károly: A Pray-kódex tartalma, kora jelentősége, Bp., 1940. Jakó Zsigmond: Adatok a dézsma fejedelemségkori adminisztrációjához,  Kolozsvár, 1945. Dr. Galla Ferenc: A cluny reform hatása Magyarországon. Pécs, 1931. Györffy György: A Codex Cumanus keletkezésének kérdéséhez. Bp., 1942, Genthon IStván: Gyula Műemlékei. Bp., 1944
15756.

Rufpreis:
4 000 HUF
13

Adattár XVII. századi szellemi mozgalmaink történetéhez I.-III. Budapest-Szeged, 1965-71. MTA. Kiadói papírkötésben
15757.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF