Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 175

A korona kilenc évszázada. Történelmi források a magyar koronáról. Vál.: Katona Tamás. Bp., 1979, Magyar Helikon. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15770.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bibliotheca Corviniana. Összeáll.: Csapodi Csaba - Csapodiné Gárdonyi Klára. Bp., 1976, Corvina- Magyar Helikon. 1661. sz. példány, megjelent 3520 példányban. Kartonált papírkötésben,papír védőborítóval, karton védőtokban, jó állapotban.
15771.

Rufpreis:
3 000 HUF
14

Trianoni Szemle évkönyv. VIII. évf. 2016. Szerk.: Szidiropulosz Archimédesz. Bp.,2016, Trianon Kutatóintézet Közhasznú Alapítvány. Kiadói papírkötésben. A főszerkesztő, Szidiropulosz Archimédesz dedikációjával. Térkép-melléklettel.
15772.

Rufpreis:
1 600 HUF

15773.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Joyce Tyldesley: Egyiptom aranykora. Az újbirodalom. Fordította: Juhász Viktor. Bp.,2001,Gold Book. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15774.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar polip 2. A posztkommunista maffiaállam. Bp.,2014, Noran Libro. Kiadói papírkötés.
15775.

Rufpreis:
1 000 HUF

Erdély története napjainkig I-III. kötet. Szerk.: Köpeczi Béla. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban, szép állapotban.
15776.

Rufpreis:
3 000 HUF

Leopold Ranke: A pápák története. Fordította Horváth Zoltán. Bp., é.n., Hungária. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15777.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kéki Béla: Az írás története. A kezdetektől a nyomdabetűig. Bp.,2002, Vincze. Kiadói kartonált papírkötés.
15778.

Rufpreis:
1 000 HUF

15779.

Rufpreis:
4 000 HUF

15780.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herber Attila-Martos Ida-Moss László-Tisza László: Történelem. 5. 1789-től 1914-ig. Bp.,2005, Reáltanoda Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés,
15781.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF