Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 175
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2029088
15770
355
Books: History
A korona kilenc évszázada. Történelmi források a magyar koronáról. Vál.: Katona Tamás. Bp., 1979, Magyar Helikon. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
2029106
15771
355
Books: History
Bibliotheca Corviniana. Összeáll.: Csapodi Csaba - Csapodiné Gárdonyi Klára. Bp., 1976, Corvina- Magyar Helikon. 1661. sz. példány, megjelent 3520 példányban. Kartonált papírkötésben,papír védőborítóval, karton védőtokban, jó állapotban. 2028142
15772
355
Books: History
Trianoni Szemle évkönyv. VIII. évf. 2016. Szerk.: Szidiropulosz Archimédesz. Bp.,2016, Trianon Kutatóintézet Közhasznú Alapítvány. Kiadói papírkötésben. A főszerkesztő, Szidiropulosz Archimédesz dedikációjával. Térkép-melléklettel.
2010168
15773
355
Books: History
2009155
15774
355
Books: History
Joyce Tyldesley: Egyiptom aranykora. Az újbirodalom. Fordította: Juhász Viktor. Bp.,2001,Gold Book. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2010301
15775
355
Books: History
Magyar polip 2. A posztkommunista maffiaállam. Bp.,2014, Noran Libro. Kiadói papírkötés.
2010401
15776
355
Books: History
Erdély története napjainkig I-III. kötet. Szerk.: Köpeczi Béla. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban, szép állapotban. 2014642
15777
355
2200
Books: History
Leopold Ranke: A pápák története. Fordította Horváth Zoltán. Bp., é.n., Hungária. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. 1906102
15778
355
Books: History
Kéki Béla: Az írás története. A kezdetektől a nyomdabetűig. Bp.,2002, Vincze. Kiadói kartonált papírkötés.
2016750
15779
355
Books: History
2016745
15780
355
Books: History
1906130
15781
355
Books: History
Herber Attila-Martos Ida-Moss László-Tisza László: Történelem. 5. 1789-től 1914-ig. Bp.,2005, Reáltanoda Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés,
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF