Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 175

Kiss Aladár: Olaszország története 1748-1968. Bp., 1975. Akadémiai. Kiadói vászonkötésben, sérült papír borítóval
15722.

Rufpreis:
1 000 HUF

Veress Endre Berzeviczy Márton erdélyi kanczellár (1538 - 1596). Bp., 1911. Magyar Történelmi Társulat - Athenaeum. (4)+228 p. + 6 tábla (ebből 4 kétoldalas).Fűzve, kiadói borítékban, gerincén két sérüléssel.
15723.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ferenczi Zoltán: Rimay János. (1573-1631). Bp. 1911. Athenaeum. 264 l. 8 t.  Magyar Történeti Életrajzok. Kiadói kartonálásban. Felvágatlan
15724.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Dr. Dézsi Lajos: Tinódi Sebestyén. Bp.,1912, Magyar Történelmi Társulat,(Athenaeum-ny.), 229 p.+11 t. (ebből 3 kihajtható.) (Magyar Történeti Életrajzok. XXVIII. Évf., II.) Fekete-fehér szövegközti, egészoldalas, és kihajtható illusztrációkkal. Kiadói papírkötés
15725.

Rufpreis:
2 000 HUF

Székely Oklevéltár. Szerk. Szabó Károly Kiadta a Magyar Történelmi Társulat Kolozsvári Bizottsága. I. kötet. 1211-1519. (Hét kötetben teljes, a további kötetek 1898-ig jelentek meg) Kolozsvártt, 1872. Demjén László (K. Papp Miklós ny.) [2] V, 360 p. Kiadói. papírkötés. könyvtest fűzése elvált, két darabban.
15726.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gróf Széchenyi István Emlékkönyv. Szerk.: Nyesti Pál. Bp., 1909, Anglo-nyomda, 1 t.+144 p. Kiadói, festett, dombornyomással díszített egészvászon-kötésben, Dárday Aladár-kötés. Laza fűzéssel
15727.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ferenczy Gyula: A czivilizáció bölcsője. A Nílus és Eufrátesz mellékeinek legrégibb története. Debrecen, 1900, László Albert,(Csokonai-ny.), 199 p. Későbbi félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, tulajdonosi névbélyegzővel, és névbejegyzéssel.
15728.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Széll Farkas: A nagybesenyői Bessenyey-család története. Irta és oklevéltárral ellátta: - -. Bp.,1890, Dobrowsky és Franke, 1 t. (címkép)+VI+304+1 p. Későbbi átkötött félvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, a címkép kijár, tulajdonosi névbélyegzővel, tulajdonosi bejegyzéssel.
15729.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Schram Ferenc: Magyarországi boszorkányperek 1529-1768. III. kötet. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés,
15730.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

A magyar feltámadás lexikona 1919-1930. ( A magyar legujabb kor története.) Szerk.: Dr. Szentmiklóssy Géza. Bp. 1930, Magyar Feltámadás Lexikona Kiadása. Kiadói félbőr kötés, kopott borítóval és gerinccel.
15731.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Förster Rezső (szerk.): A Kis Akadémia negyvenkét esztendeje az ezredik előadásig 1899-1941. Bp., 1941, Kis Akadémia. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
15732.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dr. Cholnoky Jenő: Hazánk és népünk egy évezreden át. A magyarság hajdan és most. Bp.,é.n., Somló Béla Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,
15733.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF