Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 175

Bartha Antal:  A magyar nép őstörténete. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15734.

Rufpreis:
1 200 HUF

László Gyula: 50 rajz a honfoglalásról. Bp., 1982, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, két lap kijár.
15735.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Blaskovich Lajos: Őshaza és Kőrösi Csoma Sándor célja. Körösi Csoma Sándor halálának 100. évfordulóján. Bp., (1942), Stádium Sajtóvállalat Rt., 230 p. + 8 t. Kiadói félvászon kötésben, kis kopásnyomokkal.
15736.

Rufpreis:
1 200 HUF

Steier Lajos: Görgey és Kossuth. Ismeretlen adalékok az 1848-49-iki szabadságharc történetéhez. Levéltári kutatások alapján írta: - -.Bp.,én., Genius. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és kötéssel, megviselt állapotban.
15737.

Rufpreis:
1 000 HUF

Idézetek Mao Ce-tung elnöktől. Peking, 1968. Idegen nyelvű könyvek kiadója. Művőr kötésben, hozzá a kínai nyelvű változat / Speeches and quotes of Mao in Chinese and Hungarian
15738.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bárdossy László: A nemzet védelmében. Utolsó beszédei az un. népbíróság előtt. Fahrwangen, (1996),Duna-Gilde. 2. kiadás. Kiadói keménykötés.
15739.

Rufpreis:
1 600 HUF

Taurinus István: Paraszti háború. Hősköltemény Dózsa György harcáról, tetteiről, haláláról. Írta 1514-1519-ben: - -. gyulafehérvári vikárius. Latin eredetiből fordította Geréb László. Egykorú fametszetekkel. Bp.,[1946],Budapest Irodalmi, Művészeti és Tudományos Intézet. Kiadói papírkötés.
15740.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyarok, alánok, jászok. Szerk.: Sárba Katalin. Bp., 2014, Forrás Művészeti Intézet. Kiadói papírkötés, magyar és orosz nyelven.
15741.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 Officina kiadvány: Kovreg Ilona: Pannónia. Bp. (1939.) Officina. 29 p. 32 kép, 2 sztl. lev. Illusztrált kiadói kartonált kötésben, szép állapot, Pataky Mária: Rákóczi földje. Sérült kartonálásban.
15742.

Rufpreis:
1 000 HUF

15743.

Rufpreis:
2 400 HUF

Paolo Santarcangeli: A labirintusok könyve. Egy mítosz és egy szimbólum története. Bp.,1970, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15744.

Rufpreis:
1 600 HUF

Modor Ádám: A titok meg a nyitja. Titkos szolgák és jelentések. Bp.,2004, Kairosz. Kiadói papírkötés.
15745.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF