Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 175
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2028705
15734
355
Books: History
Bartha Antal: A magyar nép őstörténete. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 2002271
15735
355
Books: History
László Gyula: 50 rajz a honfoglalásról. Bp., 1982, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, két lap kijár.
2029362
15736
355
Books: History
Dr. Blaskovich Lajos: Őshaza és Kőrösi Csoma Sándor célja. Körösi Csoma Sándor halálának 100. évfordulóján. Bp., (1942), Stádium Sajtóvállalat Rt., 230 p. + 8 t. Kiadói félvászon kötésben, kis kopásnyomokkal.
2030152
15737
355
Books: History
Steier Lajos: Görgey és Kossuth. Ismeretlen adalékok az 1848-49-iki szabadságharc történetéhez. Levéltári kutatások alapján írta: - -.Bp.,én., Genius. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és kötéssel, megviselt állapotban. 2029129
15738
355
Books: History
Idézetek Mao Ce-tung elnöktől. Peking, 1968. Idegen nyelvű könyvek kiadója. Művőr kötésben, hozzá a kínai nyelvű változat / Speeches and quotes of Mao in Chinese and Hungarian 2030874
15739
355
Books: History
Bárdossy László: A nemzet védelmében. Utolsó beszédei az un. népbíróság előtt. Fahrwangen, (1996),Duna-Gilde. 2. kiadás. Kiadói keménykötés. 2029589
15740
355
Books: History
Taurinus István: Paraszti háború. Hősköltemény Dózsa György harcáról, tetteiről, haláláról. Írta 1514-1519-ben: - -. gyulafehérvári vikárius. Latin eredetiből fordította Geréb László. Egykorú fametszetekkel. Bp.,[1946],Budapest Irodalmi, Művészeti és Tudományos Intézet. Kiadói papírkötés. 1885676
15741
355
Books: History
Magyarok, alánok, jászok. Szerk.: Sárba Katalin. Bp., 2014, Forrás Művészeti Intézet. Kiadói papírkötés, magyar és orosz nyelven. 2031284
15742
355
Books: History
2 Officina kiadvány: Kovreg Ilona: Pannónia. Bp. (1939.) Officina. 29 p. 32 kép, 2 sztl. lev. Illusztrált kiadói kartonált kötésben, szép állapot, Pataky Mária: Rákóczi földje. Sérült kartonálásban. 2027669
15743
355
Books: History
2004772
15744
355
Books: History
Paolo Santarcangeli: A labirintusok könyve. Egy mítosz és egy szimbólum története. Bp.,1970, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2004765
15745
355
Books: History
Modor Ádám: A titok meg a nyitja. Titkos szolgák és jelentések. Bp.,2004, Kairosz. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF