Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 175

15758.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hajnal István: Technika, művelődés. Tanulmányok. Vál., sajtó alá rendezte, a bevezető tanulmányt, a jegyzeteket és az összekötő szöveget írta: Glatz Ferenc. História Könyvtár Monográfiák. 2. Bp., 1993, História-MTA Történettudományi Intézete. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
15759.

Rufpreis:
1 800 HUF

15760.

Rufpreis:
800 HUF

15761.

Rufpreis:
1 800 HUF

Prähistorische Goldschätze aus dem Ungarischen Nationalmuseum. Bp.,1999, Magyar Nemzeti Múzeum-ELTE Régészettudományi Intézet. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
15762.

Rufpreis:
1 000 HUF

15763.

Rufpreis:
2 000 HUF

15764.

Rufpreis:
1 400 HUF

15765.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tolnai Világtörténelme 6 kötete. Bp.,é.n.,Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval.
15766.

Rufpreis:
6 000 HUF

Báró Dolbhoff Lily: Horthy Miklós. Bp, é.n., Athenaeum. iadói egészvászon kötésben, néhány lap széle szúrágott
15767.

Rufpreis:
1 600 HUF

15768.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kossuth emlékalbum. Szerk.: Kovács Dénes. Bp., 1910, Budapest folyóirat. Kicsir kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15769.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF