Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 198

Miklós Pál A tunhuangi Ezer Buddha Barlangtemplomok (Kass János illusztrációival) Magyar Helikon, 1959. Egészvászon kötésben
15096.

Rufpreis:
800 HUF

15097.

Rufpreis:
800 HUF

Ópusztaszer. Összeállította: Koncz János-Sz. Simon István. Bp.,1988, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15098.

Rufpreis:
800 HUF

Taktaszada mondák. Gyűjtötte és a bevezető tanulmányokat írta: Szabó Lajos. Új Magyar Népköltési Gyűjtemény. XVIII. Bp.,1975, MTA. Mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15099.

Rufpreis:
1 600 HUF

Németh Judit: Lébény története és jelesnapi szokásai.  Győr, 1995. Hazánk. Kiadói papírborítékban. Tulajdonosi bejegyzéssel.116p.  + 3 Lébény képeslap
15100.

Rufpreis:
1 000 HUF

15101.

Rufpreis:
2 000 HUF

Schmidt Pál - Süle Tamás:Az irgalmasok pécsi kórházának históriája. Dedikált!  Pécs, 2007. Házmester '98 Kft.,
15102.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Dr. E. Stanley Jones: Krisztus India országútján. Ford.: Biberauer Richárd, László Dezső. Bp.,1931, Magyar Evangéliumi Ker. Diákszövetség. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, kissé sérült gerinccel.
15103.

Rufpreis:
1 200 HUF

Illyefalvi I. Lajos: Tíz év Budapest székesfőváros  életéből a világháború után. Bp., 1930, KSH. Papírkötésben, jó állapotban
15104.

Rufpreis:
800 HUF

Peterdi Pál: A Csaszi (a Császár-uszoda ). Magánkiadás. Papírkötésben
15105.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nagyszikla-The Great Rock-Der Große Fels. Budapest, Állatkert. é.n. Kiadói papírborítékban.
15106.

Rufpreis:
1 600 HUF

John Lukacs: Budapest, 1900 - Of a city and its culture. New York, 1988. Groove Press. Első kiadás! Kiadói papíborítóban
15107.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF