Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 198
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2003842
15096
354
Books: Travelling, Local History
Miklós Pál A tunhuangi Ezer Buddha Barlangtemplomok (Kass János illusztrációival) Magyar Helikon, 1959. Egészvászon kötésben
2001973
15097
354
2001858
15098
354
Ópusztaszer. Összeállította: Koncz János-Sz. Simon István. Bp.,1988, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2001663
15099
354
Taktaszada mondák. Gyűjtötte és a bevezető tanulmányokat írta: Szabó Lajos. Új Magyar Népköltési Gyűjtemény. XVIII. Bp.,1975, MTA. Mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1989408
15100
354
Németh Judit: Lébény története és jelesnapi szokásai. Győr, 1995. Hazánk. Kiadói papírborítékban. Tulajdonosi bejegyzéssel.116p. + 3 Lébény képeslap
1989974
15101
354
1990032
15102
354
Schmidt Pál - Süle Tamás:Az irgalmasok pécsi kórházának históriája. Dedikált! Pécs, 2007. Házmester '98 Kft.,
2022363
15103
354
Dr. E. Stanley Jones: Krisztus India országútján. Ford.: Biberauer Richárd, László Dezső. Bp.,1931, Magyar Evangéliumi Ker. Diákszövetség. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, kissé sérült gerinccel.
2005136
15104
354
Illyefalvi I. Lajos: Tíz év Budapest székesfőváros életéből a világháború után. Bp., 1930, KSH. Papírkötésben, jó állapotban
2009206
15105
354
Peterdi Pál: A Csaszi (a Császár-uszoda ). Magánkiadás. Papírkötésben 2017719
15106
354
Nagyszikla-The Great Rock-Der Große Fels. Budapest, Állatkert. é.n. Kiadói papírborítékban.
2001429
15107
354
2200
John Lukacs: Budapest, 1900 - Of a city and its culture. New York, 1988. Groove Press. Első kiadás! Kiadói papíborítóban Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF