https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 198

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kalauz a régi és az új Kolozsvárhoz. Kolozsvár, 1992. Korunk.
1
15527.

Kalauz a régi és az új Kolozsvárhoz. Kolozsvár, 1992. Korunk.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Berzeviczy Albert: Itália. Úti rajzok és tanulmányok. Bp.,1905, Franklin. Második, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
1
15528.

Berzeviczy Albert: Itália. Úti rajzok és tanulmányok. Bp.,1905, Franklin. Második, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Néprajzi dolgozatok Borsod-Abauj-Zemplén megyéből. Válogatás az önkéntes néprajzi gyűjtők pályamunkáiból. Szerk.: Viga Gyula. A miskolci Herman Ottó Múzeum néprajzi kiadványai XII. kötet. Miskolc, 1981, Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
1
15529.

Néprajzi dolgozatok Borsod-Abauj-Zemplén megyéből. Válogatás az önkéntes néprajzi gyűjtők pályamunkáiból. Szerk.: Viga Gyula. A miskolci Herman Ottó Múzeum néprajzi kiadványai XII. kötet. Miskolc, 1981, Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hidegkuti Mihály-Hudi József: Hidegkút története. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai 5. Veszprém, 1987, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 3500 példányban.
1
15530.

Hidegkuti Mihály-Hudi József: Hidegkút története. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai 5. Veszprém, 1987, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 3500 példányban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Budapest Történetének Bibliográfiája. IV. kötet. 1686-1950. Társadalom. Szerk.: Dr. Zoltán József, Dr. Berza László. Bp.,1965, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
1
15534.

Budapest Történetének Bibliográfiája. IV. kötet. 1686-1950. Társadalom. Szerk.: Dr. Zoltán József, Dr. Berza László. Bp.,1965, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Alkotók Nagycenken. Szerk.: Szabó Attila. A nagycenki képzőművészek fejezetet írta és szerkesztette: Magyar Balázs. Nagycenki füzetek 3. Nagycenk, 2009, k.n. Kiadói papírkötés.
1
15536.

Alkotók Nagycenken. Szerk.: Szabó Attila. A nagycenki képzőművészek fejezetet írta és szerkesztette: Magyar Balázs. Nagycenki füzetek 3. Nagycenk, 2009, k.n. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
(Thomas) Moore: Egy irlandus' útazása az igaz vallás' felkeresése végett. Irland népe' ősi hitének védelmére jegyzésekkel felvilágosítva. I-II. füzet. Nagyváradon, 1836, Tichy János, 294+285+9 p. Átkötött egészvászon-kötés, foltos, az elejéről és a végéről két-két lap kijár, az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
1
15539.

(Thomas) Moore: Egy irlandus' útazása az igaz vallás' felkeresése végett. Irland népe' ősi hitének védelmére jegyzésekkel felvilágosítva. I-II. füzet. Nagyváradon, 1836, Tichy János, 294+285+9 p. Átkötött egészvászon-kötés, foltos, az elejéről és a végéről két-két lap kijár, az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1905 Zólyom vármegye községei és egyéb lakott helyei hivatalos neveinek jegyzéke. A magyar kir. belügyminister megbízásából kiadja az Országos Községi Törzskönyvbizottság. Bp.,1905, Pesti Könyvnyomda Rt., 14 p. Kiadói papírkötés, a lapok alsó szélei szakadozottak.
1
15541.

1905 Zólyom vármegye községei és egyéb lakott helyei hivatalos neveinek jegyzéke. A magyar kir. belügyminister megbízásából kiadja az Országos Községi Törzskönyvbizottság. Bp.,1905, Pesti Könyvnyomda Rt., 14 p. Kiadói papírkötés, a lapok alsó szélei szakadozottak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Mátyás Vilmos: Utazások Erdélyben. Bp., 1976, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
15542.

Dr. Mátyás Vilmos: Utazások Erdélyben. Bp., 1976, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Balanyi Miklós: Mezőhegyes képes albuma. Mezőhegyes. 1999. Szerzői. Kiadói kartonálásban, A szennylapon Mezőhegyes Polgármesteri Hivatalának bélyegzőlenyomatával + egy olvashatatlan autográf aláírással.
1
15545.

Balanyi Miklós: Mezőhegyes képes albuma. Mezőhegyes. 1999. Szerzői. Kiadói kartonálásban, A szennylapon Mezőhegyes Polgármesteri Hivatalának bélyegzőlenyomatával + egy olvashatatlan autográf aláírással.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Borsos Balázs: Vadészakról vadnyugatra. Bp.,2000, Osiris. Kiadói papírkötés.
1
15546.

Borsos Balázs: Vadészakról vadnyugatra. Bp.,2000, Osiris. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar sakktörténet 1-4. kötet. (Teljes!) Szerk.: Barcza Gedeon, Földeák Árpád. Bp., 1975-1989, Sport. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban
1
15547.

Magyar sakktörténet 1-4. kötet. (Teljes!) Szerk.: Barcza Gedeon, Földeák Árpád. Bp., 1975-1989, Sport. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
2
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse