Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 198

15120.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

B. Kovács István: Baracai népköltészet.  Madách-Posonium, 1994 Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
15121.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15122.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Csicsáky Jenő: Mu az emberiség szülőföldje. Bp. 1938. Egyetemi ny. 226 l. 1 sztl. lev. 11 t. 1 térk. 238 mm. Szövegközti ábrákkal. Kiadói egészvászon-kötésben, sérülésekkel a gerincen
15123.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ossendowski: Kínai rejtelmek. Fordította Sajó Aladár. Bp., Franklin Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés
15124.

Rufpreis:
1 200 HUF

Italo Balbo: Repülőrajokkal az óceánon át. Fordította Révay József. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Egészoldalas fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.
15125.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15126.

Rufpreis:
1 000 HUF

Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 209+3 p.+28 t. (Fekete-fehér fotók)+2 térkép és 1 térkép melléklettel. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a gerinc kissé kopott, foltos.
15127.

Rufpreis:
2 800 HUF

Budapest székesfőváros statisztikai zsebkönyve 1941. Szerk.: Illyefalvi I. Lajos. Bp., 1941. Budapest székesfőváros Statisztikai Hivatala. Kiadói vászonkötésben.
15128.

Rufpreis:
1 000 HUF

Budapest székesfőváros statisztikai zsebkönyve 1934. Szerk.: Illyefalvi I. Lajos. Bp., 1934. Budapest székesfőváros Statisztikai Hivatala. Kiadói vászonkötésben.
15129.

Rufpreis:
1 000 HUF

15130.

Rufpreis:
4 000 HUF

15131.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF