Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 198

Vegyes útikönyv tétel, kb. 20 db, közte egy térképpel. Különféle kiadásban. Változó állapotban.
15108.

Rufpreis:
1 600 HUF

15109.

Rufpreis:
800 HUF

Rozsondai Károly -- Sümeghy József: Sopronbánfalva. Falutanulmány és községrajz. Sopron, 1937, Falukutató Intézet. Részben későbbi, sérült gerincű félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
15110.

Rufpreis:
1 600 HUF

15111.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mihajlov, N. - V. Poksisevszkij: Utazás a Szovjetúnió térképén. 1. kiadás. (Sajtó alá rendezte Alpári Pál.) Bp. 1948. Új Magyar K. 2 lev., 291 l., 48 t. (fényképek). Számos szövegközti és egész oldalas térképpel illusztrálva. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban.
15112.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

15113.

Rufpreis:
4 000 HUF

Virág Zsolt: Magyar kastélylexikon. Vas megye kastélyai és kúriái. Bp., 2004, Fo-Rom Invest. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15114.

Rufpreis:
3 000 HUF

Baedeker: Svájc útikönyv. Rengeteg térképpel. / Karl Baedekker: Schweiz tourist guide with maps and pictures. Leipzig 1920. Baedeker. Egészvászon kötésben .
15115.

Rufpreis:
2 800 HUF

15116.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15117.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sven Hedin: A rejtelmes India felé. Sven Hedin utazása Perzsia sivatagjain keresztül I-II. kötet. Fordította és bevezetéssel ellátta Zigány Árpád. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Sok fényképpel, rajzzal illusztrált kiadvány. Kiadói dombornyomott, gazdagon díszített, egészvászon kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, az I. kötet gerincén kis sérüléssel.
15118.

Rufpreis:
4 000 HUF

15119.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF