Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 198

Vegyes Tátrával kapcsolatos tétel:  Vladimír Kostial: A Magas Tátra. Tátrai Nemzeti Park. Martin (Turócszentmárton), 1964, Osveta. Magyar nyelven. Kiadói papírkötés.;  Zvieratá Vysokých Tatier. Martin (Turócszentmárton), 1962, Osveta. Cseh nyelven. Kiadói papírkötés, a hátsó borító kissé kopott.;  Malá Fatra - Nízké Tatry. Német és angol nyelvű prospektus, 6 sztl. lev.;  Hala Gąsienicowa. Warszawa, 1953, Spółdzielnia Wydawnicza "SPORT I TURYSTYKA." Lengyel nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Papírkötésben, jó állapotban.  + 1962-1965 6 db Lomnici-csúcs felvonó jeggyel. (1 db 1962, 5 db - 1965.)
15132.

Rufpreis:
2 000 HUF

15133.

Rufpreis:
1 000 HUF

15134.

Rufpreis:
2 800 HUF

15135.

Rufpreis:
800 HUF

15500.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

15501.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

[Mikkelsen Ejnar] Mikkelsen Kapitány: A sarkvidék Robinsonja. Fordította: Balla Igánc. Bp., 1913, Singer és Wolfner, VIII+309+2 p.+36 t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, számos aláhúzással, bejegyzéssel.
15502.

Rufpreis:
2 800 HUF

15506.

Rufpreis:
3 000 HUF

15511.

Rufpreis:
1 800 HUF

15512.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bill Harris: Chicago. A picture memory. New York-Avenel,1994,Crescent Books. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15516.

Rufpreis:
1 000 HUF

15520.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF