Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 198

15084.

Rufpreis:
1 000 HUF

15085.

Rufpreis:
1 200 HUF

Novoszel István: Egy Julián-.tanító odisszeája. Salgótarján, 1928. Végh Kálmán. Foltos kiadói papírborítékban
15086.

Rufpreis:
2 400 HUF

Prohászka László: Budavári szoborkalauz, Bp., 1990 Zrínyi Kiadó, kemény papírkötésben, fekete-fehér  képekkel
15087.

Rufpreis:
800 HUF

15088.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Molnár-Molnárné: A 700 éves Nagytarcsa Nagytarcsa község önk., 2002. Kiadói kartonálás.
15089.

Rufpreis:
1 000 HUF

Askercz Éva: Sopron anno-Polgári bútorok a 18. és 19. századi Sopronban (kétnyelvű) Fekete Cédrus Könyvkereskedés, 1997. Kiadói kartonálás
15090.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Roy Chapman Andrews: A sarkoktól az egyenlítőig. Fordította: Havas József. Kalandos Utazások. Bp., é.n., Dante. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
15091.

Rufpreis:
800 HUF

Tétény-Promontor. Bp. XXII. kerületének története. Szerk.: Joó Ernő, Dr. Tóth Gábor. Bp., 1988, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB, 524 p Második, átdolgozott, és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés,
15092.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csepeli Szabó Béla (szerk.): Acélsziget. Irodalmi és képzőművészeti antológia Csepelről. 1892-1977. Budapest, 1977, Táncsics Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, fotókkal gazdagon illusztrálva. szakadt papír védőborítóval
15093.

Rufpreis:
1 000 HUF

15094.

Rufpreis:
1 000 HUF

15095.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF