Lőrinczy György 5 db fotós könyve: A Budai vár; Szentendre; Sopron; Bp.,1967-1973, Corvina. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban+ Mesterházi Lajos: Budapest. Fekete-fehér fotókkal, közte Lőrinczy György fotóival. Bp.,1972, Corvina. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban+ Voit Pál: Szentendre. Fekete-fehér fotókkal, nagyrészt Lőrinczy György fotóival. Bp., 1968, Corvina. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Gáspár Ferenc: Vitorlával Ázsia körül. Vámbéry Ármin előszavával. A föld körül IV. Bp.,1907, Singer és Wolfner. Korabeli átkötött félbőr-kötés, kijáró lapokkal, kopott borítóval, táblákkal (102-107. és 352-353. oldalak között.)
Emlékkönyv a Budapest székesfővárosi IV. ker. Főreáliskola félszázados fönnállásának évfordulójára. Szerk. Kiss E. János. Bp. 1905, Székesfőv. Háziny. VII. 116 l. 2 sztl. lev. 1 t. (kétlapos), 64 t. (képek az intézet volt tanárai és tanítványainak műalkotásairól). Szövegközti képekkel.Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, kopásokkal
Budapest Műemlékei I. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955 , Akadémiai Kiadó. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel, kissé laza fűzéssel.
1944 Magyarország helységnévtára 1944. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., [1944], Hornyánszky Viktor Rt.,XII+680 p. Javított gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított kötéssel.
Kugler Alajos: Vezető Sopronvármegye és Sopron sz. kir. város egyesített muzeumában. Kiadja: Sopronvármegye és Sopron sz. kir város régészeti társulata. Sopron,(1904),Röttig Gusztáv, 59 p.+XVII t. Kiadói félvászon-kötés.
A soproni ipar 100 éve. 1847-1948. Kiállítási katalógus. Sopron, 1948, Röttig-Romwalter Nyomda Rt, 42 l. 1 t. (színes) + 8 t. (fekete-fehér.) Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, az első lap sérült, szakadt.