https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 198
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2020374
15024
354
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Dercsényi Dezső - Pogány Frigyes: Pécs. Városképek - Műemlékek sorozat. Bp., 1956, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2018926
15025
354
0
2400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar multba. Bp., 1937, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben. 2018901
15026
354
0
5000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Horváth Lajos: Veresegyház története 1945-ig. I. kötet. Veresegyház, 1995, Veresegyház Nagyközség Polgármesteri Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2018896
15027
354
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Tanulmányok Rákospalota-Pestújhely történetéből. Szerk.: Dr. Czoma László. Bp.,1974, XV. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2500 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
2018884
15028
354
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Jakab István László: Bicske története. Bicske, 1969, Szerzői kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban. 2018881
15029
354
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Cegléd története. Szerk.: Ikvai Sándor. Studia Comitatensia 11. Szentendre, 1982, Pest megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2018877
15030
354
0
2800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Sárbogárd város története. Szerk.: Farkas Gábor. Dunaújváros, 1989, Vörösmarty Nyomda. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban. Szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2018416
15031
354
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes könyvtétel, 4 db: Szelényi Károly: Eger. Hevesi képek. Bp., 1987, Képzőművészeti Kiadó-Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Hadas János: Székesfehérvár. Dávid Erzsébet bevezetőjével. Bp.,1988, MTI. Kiadói kartonált papírkötés. Szabadtéri Néprajzi Múzeum Szentendrén. Szerk.: Kecskés Péter. Bp.,1989, Corvina. Kiadói papírkötés. Német Andrea: Budapest fényei. Bp., 1989, Editorg. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2018406
15032
354
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szelényi Károly: Pécs és Baranya. A magyar mediterráneum. A bevezetőt és a képaláírásokat írta, és az idézeket válogatta Tüskés Tibor. Pécs, 1988, Pannónia Könyvek. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2018240
15033
354
0
16000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Magyarország és Erdély képekben. II. köt. Kiadják és szerkesztik: Kubinyi Ferencz és Vahot Imre. Pest, 1853, Emich Gusztáv, 4+162p.+12t. (lith., 1 színes)+1 kihajt. kottamell. (2 lapos.) Szövegközti fametszetű képekkel. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült, kissé hiányos címlappal, foltos lapokkal, 2 tábla hiányzik (I. Mária magyar királyé, Bihari János.)
Das Lot is nicht erreichbar
2019115
15034
354
0
3000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Csorba Csaba: Regényes váraink. Bp., 2002, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1795926
15035
354
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Források Budapest múltjából. IV. kötet: Források Budapest Történetéhez 1945-1950. Szerk.: Bácskai Vera, H. Kohut Mária, Szekeres József, Gáspár Ferenc.Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai Bp., 1973, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben,
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse