Cicerone. Idegenvezető zsebkönyv az autocarok utasai számára. Tartalmazza Budapest minden nevezetességének és látványosságának képét, leírását és magyarázatát. Szerk. és kiadta: Baján Gyula. Bp., 1933, (Általános ny.). 191p. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Fűzve, kiadói papírborítóban.
Fehér Dániel: A Szaharán keresztül. Az 1936. évi francia-magyar talajbiológiai Szahara-expedíció története. Sorpon, 1943, Röttig-Romwalter Nyomda Rt., 189+3 p. + 40 t. (Fekete-fehér fotók, 20 levélen.) Első kiadás. Kiadói papírkötésben, a fűzés laza, a fotók jelentős része kijár, két levél a fotók közül hiányzik.
Gubányi Károly: Ausztrália. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., (1913), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt.,4+253+3 p.+16 t.(Fekete-fehér fotók.) Szövegközti fekete-fehér fotókkal és térképekkel. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó szennylap szakadt.
Honvári János: Kis magyar ipartörténet. A győri szeszgyár története. Bp., 1995, Győri Szeszgyár és Finomító Rt. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.