15019.
Beendet 354. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 200 HUF
5,96 EUR, 6,88 USD
Gubányi Károly: Ausztrália. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., (1913), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt.,4+253+3 p.+16 t.(Fekete-fehér fotók.) Szövegközti fekete-fehér fotókkal és térképekkel. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó szennylap szakadt.