Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 141
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1990594
16654
350
Books: Architecture, Art
Vadász György. Szerk.: Jankovich Valéria. Bp., 2003, Kijárat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. A művész, Vadász György (1933-) építész saját kezű rajzos dedikációjával.
1990586
16655
350
Books: Architecture, Art
Mednyánszky. A bevezető tanulmányt írta: Aradi Nóra. Bp., 1983, Corvina. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 1987786
16656
350
Books: Architecture, Art
Gelencsér Éva: Frank Frigyes. Bp.,1987,Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 1987741
16657
350
Books: Architecture, Art
Rabinovszky Máriusz: Itália festészete. A Trecento. Itália festészete. A Trecento. Bp., 1947, Dante, 193 p.+4 t. Kiadói egészvászon-kötésben. Megjelent 2000 példányban.
1987727
16658
350
Books: Architecture, Art
Baktay Ervin: India művészete. A történelem és a művelődés keretében az őskortól a XX. századig. Bp.,1958, Képzőművészeti Alap, 470+2 p.+ 6 t.(Színes, egy kihajtható, hártyapapírral.) Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
1987683
16659
350
Books: Architecture, Art
Ferenczy Béni: Írás és kép. Bp., 1961, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, sok képpel, jó állapotban.
1987731
16660
350
Books: Architecture, Art
Művészet dióhéjban ötven remekmű alapján. Bp., 1976, Corvina. Kiadói kartonált kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.
1987749
16661
350
Books: Architecture, Art
A Drezdai Képtár. 120 mestermű a XV. - XVIII. századból. Válogatta és a bevezetőt írta Wolfgang Balzer. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1989284
16662
350
Books: Architecture, Art
Bakó, Zsuzsanna: Mihály Munkácsy 1844-1900. Bp., 2016, Éghajlat Publishing. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban / linen binding, good condition
1970748
16663
350
Books: Architecture, Art
Zsákovics Ferenc: A rézkarcoló nemzedék. 1921-1929. A rézkarcművészet megújulása Magyarországon az első világháború után. A magyar sokszorosított grafika száz éve. Miskolci Galéria könyvei 21. Miskolc, 2001, Miskolci Galéria. Kiadói papírkötés.
1925440
16664
350
Books: Architecture, Art
1946140
16665
350
Books: Architecture, Art
Somogyi-Tóth Dániel: Mint a madár... Eszterházy Péter előszavával. Szerk.: Futó Tamás. Miskolc, 2003, Well-PRess Kft. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF