2004 Siklósi Szalon. Szerk.: Angyal Mária. Kiállítási katalógus. Benne neves művészekkel, Aknay János, Kő Pál, EF Zámbó István, ..stb. Siklós, Siklósi Szalon Alapítvány. Kiadói papírkötésben.
1958 II. Nemzetközi művészi fotókiállítás. Budapest 1958. október 11-től nov. 9.-ig. Szeged 1958. nov. 15-től nov. 30-ig. Bp., Magyar Fotóművészek Szövetsége, 63 p. Kiadói papírkötés.
Nemeskürty István: A mozgóképtől a filmművészetig. A magyar filmesztétika története. (1907-1930.) Bp.,1961, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Wehli Tünde: A középkori Spanyolország festészete. Bp., 1980, Corvina. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
René Berger: A festészet felfedezése 1-2. 1. kötet: A látás művészete. 2. kötet: A megítélés művészete. Bp.,1973, Gondolat. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült kiadói papírtokban.