https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 141
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1896056
17058
350
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Kunstwerke der Antike. Auktion 56. Basel, 1980, Münzen and Medaillen A.G. Német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1896062
17060
350
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Maurice Lacroix Switzerland Masterpiece Collection 03/04. Német nyelvű órakatalógus.
Das Lot is nicht erreichbar
1898585
17061
350
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Jámbor Kálmánné: Rábaközi hímzések. Bp., 1978, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 28 t. Kiadói mappában.
Das Lot is nicht erreichbar
1783663
17068
350
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Hoffmann Edith: Művészfejek. Bp., 1945, Révai. Kiadói Egészvászon-kötés, kiadói, kissé sérült papírborítóban,
Das Lot is nicht erreichbar
1873050
17070
350
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Vincent Van Gogh. Vienna,1936,Phaidon. Német nyelven. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1859703
17072
350
0
3000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Illés Gábor: A gerendaház. hn., én., Starfield Publisching-Provence-Anno Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, foltos hátsó szennylappal.
Das Lot is nicht erreichbar
1721291
17073
350
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Fügedi Márta: Mezőkövesd és vidéke hímzései II. kötet: Szabadrajzó hímzések. Bp.,1978, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1392972
17076
350
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
P. Brestyánszky Ilona : Kovács Margit. Budapest, 1982, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata-Corvina Kiadó, 221 p. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1875834
17077
350
0
2200
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Bodnár Zita: A fény kapujában. Gondolatok Thuronyi István festőművész alkotásai nyomán. Bp.,2010, Kairosz. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse