https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 141
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1613072
17035
350
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Lédács Kiss Aladár, Szüts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Bp.,1963, Gondolat. Kiadói félvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1785388
17036
350
0
1600
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Kádár Zoltán: Bizánci művészet. Bp., 1987. Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval+Viktor Lazarev: Bizánci festészet. Bp.,1979, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1783893
17037
350
0
1200
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Pogány Frigyes: Itália építészete I-II. Az építészet világa 4.,6., Bp.,1974-1975, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1757789
17039
350
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Pálinkás László: A renaissance Magyarországon. Officina Képeskönyvek. Bp.,1942, Officina. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
1752093
17040
350
0
2800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar építészet 1945-70. Szerk.: Szendrői Jenő. Bp.,1972,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé szakadt papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1748532
17041
350
0
1800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Finta József: Élet-rajz. Úti rajzok, építészeti rajzok, karikatúrák, versek. Bp.,2010, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1902719
17046
350
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Csontváry-emlékkönyv. Válogatás Csontváry Kosztka Tivadar írásaiból és a Csontváry-irodalomból. Válogatta és az emlékezéseivel kiegészítette Gerlóczy Gedeon. Bevezette és az összekötő szövegeket írta és szerkesztette Németh Lajos. Bp. 1976, Corvina. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, kis szakadással a gerincen.
Das Lot is nicht erreichbar
1902511
17047
350
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Klotz Miklós: Imago. Szerk.: Bolla Mária, Hock Bea et al. Csobánka, 1999, Míró Flex Kiadó Kft. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, ajándékozási sorokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
1902582
17049
350
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Kőváry László: Tájképek utazási rajzokban. Válogatta, a bevezetőt és a jegyzeteket írta Bálint József. Téka. Bukarest, 1984, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1898287
17050
350
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Katona Imre: Útmutató a népköltészet gyűjtéséhez.+Útmutató a történeti népköltészet gyűjtéséhez. Dégh Linda: Útmutató a munkásosztály néprajzi vizsgálatához. Bp.,1953-1954 , Művelt Nép. Kiadói papírkötés. Megjelentek 3000 példányban. +Az országos társadalmi néprajzi gyűjtés tájékoztatója .Bp.,1953-1954 , Művelt Nép. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1898403
17051
350
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Rippl-Rónai. Francois Gachot bevezetésével. Bp.,1944,Új Idők (Singer és Wolfner.) Francia nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, foltos.
Das Lot is nicht erreichbar
1896064
17057
350
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
B. Nagy László: A látvány logikája. Bp.,1974,Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. B. Nagy László (1927-1973) újságágíró, filmkritikus, dramaturg, műfordító halála után megjelent, izgalmas filmművészeti írásainak gyűjteményes kötete.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse