Vegyes művészeti könyvtétel, 3 db: Heinrich Lützeler: Absztrakt festészet. Jelentősége és határai. Bp.,1970, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Tasnádi Attila: Kiss István. Bp.,1982,Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Peter Becher-Emil Brix-Aldemar Schiffkorn-Wolfgang Stifter. Europa Nova. Das Neue Bild Europas. A new picture of Europe. 2004, Edition Grenzgänger. Német és angol nyelven. Kiadói papírkötésben. A művész, Zdeněk Antonin Macků (1943-2006) cseh festőművész által dedikált.
Miklós, Pál: Das Drachenauge. Leipzig,1982, Koehler&Amelang. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban.
Ernst Lemberger: Meisterminiaturen aus fünf jahrhunderten. Stuttgart, 1911, Deutsche Verlags-Anstalt, 36 p. + 75 t.+111 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Számos egészoldalas képpel díszesen illusztrálva. Német nyelven. A borítója kopottas, a lapok foltosak. / Cloth-binding, in german language, it illustrated with 75 pictures. The cover is little bit worn, the pages are spotty.