Juwelen Zahl der Lose: 182
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1969149
19073
347
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, sérült zománc díszítéssel, jelzés nélkül, 5,5×4,5 cm, bruttó: 23,6 g 1969164
19074
347
Jewellery
Ezüst(Ag) "R" bross, jelzett, 4×4 cm, nettó: 10,1 g
1970928
19075
347
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 1,4 g 1968653
19076
347
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű kővel, jelzett, méret: 60, bruttó: 6,1 g 1970102
19077
347
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű borostyánnal, jelzett, méret: 60, bruttó: 7,3 g 1968838
19078
347
4200
Jewellery
Ezüst(Ag) gránát kövekkel díszített gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 2,2 g 1968842
19079
347
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,4 g 1968765
19080
347
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 6,6 g 1968859
19081
347
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, deformációval, méret: 58, nettó: 4,9 g 1969054
19082
347
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, sok kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 11,6 g 1969073
19083
347
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, borostyánnal, jelzett, méret: 58, bruttó: 3,3 g 1968614
19084
347
Jewellery
Ezüst(Ag) pecsétgyűrű, jelzett, méret: 60, nettó: 4,1 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF