Juwelen

Zahl der Lose: 182

Ezüst(Ag) köves Pandora klip, 2 db, jelzett, bruttó: 4,2 g
19121.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) masnis Pandora klip, 2 db, jelzett, bruttó: 5,2 g
19122.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) kereszt medál, apró kövekkel, jelzés nélkül, 5×2,5 cm, bruttó: 8 g
19123.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst(Ag) miniatűr íj, jelzett, h: 8 cm, nettó: 12,7 g
19124.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) rózsás bross, jelzett, fém tűvel, h: 3,5 cm, bruttó: 5,1 g
19125.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) miniatűr gyertyatartó, jelzés nélkül, m: 3,5 cm, nettó: 9,7 g
19126.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, aranyozott díszítéssel, jelzett, méret: 53, bruttó: 4 g
19127.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) masnis Pandora fülbevalópár, jelzett, bruttó: 2,9 g
19128.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) medál apró kövekkel, jelzett, 5,5×4 cm, bruttó: 8,4 g
19129.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst(Ag) miniatűr babacipő, jelzett, sérült zománc díszítéssel, h: 4,5 cm, bruttó: 18,2 g
19130.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst(Ag) Pandora charm, 2 db, jelzett, bruttó: 6,3 g
19131.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Ezüst(Ag) Pandora klip, biztonsági lánccal, jelzett, bruttó: 4,1 g
19132.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF