Juwelen Zahl der Lose: 182
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1955215
19121
347
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) köves Pandora klip, 2 db, jelzett, bruttó: 4,2 g
1955209
19122
347
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) masnis Pandora klip, 2 db, jelzett, bruttó: 5,2 g
1955373
19123
347
Jewellery
Ezüst(Ag) kereszt medál, apró kövekkel, jelzés nélkül, 5×2,5 cm, bruttó: 8 g
1955355
19124
347
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr íj, jelzett, h: 8 cm, nettó: 12,7 g
1955359
19125
347
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsás bross, jelzett, fém tűvel, h: 3,5 cm, bruttó: 5,1 g
1955315
19126
347
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr gyertyatartó, jelzés nélkül, m: 3,5 cm, nettó: 9,7 g 1955268
19127
347
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, aranyozott díszítéssel, jelzett, méret: 53, bruttó: 4 g
1955352
19128
347
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) masnis Pandora fülbevalópár, jelzett, bruttó: 2,9 g 1955346
19129
347
Jewellery
Ezüst(Ag) medál apró kövekkel, jelzett, 5,5×4 cm, bruttó: 8,4 g
1955235
19130
347
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr babacipő, jelzett, sérült zománc díszítéssel, h: 4,5 cm, bruttó: 18,2 g
1955253
19131
347
6500
Jewellery
Ezüst(Ag) Pandora charm, 2 db, jelzett, bruttó: 6,3 g 1955249
19132
347
Jewellery
Ezüst(Ag) Pandora klip, biztonsági lánccal, jelzett, bruttó: 4,1 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF