Juwelen

Zahl der Lose: 182

Ezüst borsszóró. Jelzett. 134g. 13 cm
19170.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst tortalapát rózsás díszítéssel. Jelzett. / Silver tarte spoon 34,5 g
19172.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst(Ag) kanalak, különböző méretekben, 3 db, h: 16, 18, 21 cm, nettó: 118 g
19173.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst(Ag) fűszertartó, sérült üvegbetéttel, jelzett, nettó: 25,8 g
19174.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst (Ag.) hólyagos szélű kör kis tálca, jelzett, mesterjeggyel, d: 16 cm, karcolás nyomokkal, nettó: 81 g
19175.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst keresztelőpohár díszítéssel. Horpadással 45 g / Silver christening glass 7 cm
19176.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

cca 1900 ezüst (Ag.) kiöntők (2db) és cukortartó elefántcsont berakásokkal (egyik pótolt), jelzett, mesterjeggyel (E.S), apró horpadásokkal, nettó: 712 g, m:9-18 cm
19177.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

Ezüst (Ag.) monogramos (FM) evőeszköz készlet (30 db), jelzett, eredeti foltos dobozában, nettó:1019 g+ bruttó: 455g
19178.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

1900 Ezüst (Ag.) glória, festett üvegkövekkel (egyik hiányzik), 28×23 cm, bruttó:180 g
19179.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

19180.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

19181.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

19182.

Rufpreis:
360 000 HUF
975,61
1 125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF