Juwelen Zahl der Lose: 182
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1955281
19157
347
300
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr pillangó, jelzett, 4×2,5 cm, nettó: 4,7 g 1939757
19158
347
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr hal, jelzett, 5×4 cm, nettó: 8,2 g
1937665
19159
347
120000
Jewellery
Arany(Au) 14K angyalos címeres nyaklánc, jelzett, h: 43 cm, nettó: 21,1 g 1926136
19160
347
Jewellery
Ezüst (Ag.) monogramos art-deco púdertartó, jelzett, 9×8,5, bruttó: 136 g
1926134
19161
347
Jewellery
Ezüst (Ag.) vietnami púdertartó, jelzett, d:8 cm, bruttó: 79 g
1973975
19162
347
Jewellery
Ezüst(Ag) ékszer tétel, 4 db (fülbevalók, medál, karkötő), jelzett, bruttó: 9,4 g 1955331
19163
347
26000
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr lovashintó, jelzés nélkül, h: 9,5 cm, nettó: 47,7 g
1925573
19164
347
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott ruha charm, jelzett, h: 1,2 cm, bruttó: 1,7 g
1925594
19165
347
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) strasszokkal kirakott pillangós szett (függő+fülbevalópár), jelzett, bruttó: 1,7 g
1906892
19166
347
Jewellery
Ezüst(Ag) szív alakú medál, rózsaszín strassz kövekkel, jelzett, 1,5×1,5 cm, bruttó: 8,2 g
1893445
19168
347
Jewellery
1815403
19169
347
36000
Jewellery
Ezüst (Ag.) szelence, szintetikus kővel, belül aranyozott, gravírozott címerrel, jelzett, 9×4 cm, nettó: 85 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF