Juwelen Zahl der Lose: 182
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1969065
19061
347
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, türkizzel, jelzett, méret: 58, bruttó: 11,5 g 1968845
19062
347
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 63, nettó: 3,8 g 1969023
19063
347
Jewellery
Ezüst(Ag) karikagyűrű, jelzés nélkül, méret: 59, nettó: 6 g 1969081
19064
347
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, deformációval, méret: 52, nettó: 1,1 g
1969107
19065
347
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, ametiszttel, jelzett, méret: 52, bruttó: 3,7 g 1971091
19066
347
Jewellery
Ezüst (Ag.) szíjas svájci női karóra, jelzett, nem működik, h: 18,5 cm, bruttó 33,7 cm 1969247
19067
347
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsás kiskanál és villa, jelzett, h: 10,5 cm, nettó: 20,3 g
1971670
19068
347
Jewellery
Ezüst (Ag) mokkás kanál, 6 db, jelzett, h: 11 cm, nettó: 90 g 1970720
19069
347
11000
Jewellery
Ezüst(Ag) kupica, 6 db, jelzett, m: 3,8 cm, nettó: 97,5 g 1968997
19070
347
4200
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott medál(jelzés nélkül), lánccal, jelzett, h: 37 cm, d: 4 cm, bruttó: 16,8 g
1969140
19071
347
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) lánc és karlánc (sérült), jelzett, 2 db, h: 18 és 40 cm, nettó: 2,2 g 1969160
19072
347
Jewellery
Ezüst(Ag) tiszti lánc, jelzett, h: 9 cm, alpakka lófejjel, bruttó: 23,6 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF