Juwelen

Zahl der Lose: 182

Ezüst(Ag) gyűrű, türkizzel, jelzett, méret: 58, bruttó: 11,5 g
19061.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 63, nettó: 3,8 g
19062.

Rufpreis:
800 HUF

Ezüst(Ag) karikagyűrű, jelzés nélkül, méret: 59, nettó: 6 g
19063.

Rufpreis:
800 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, deformációval, méret: 52, nettó: 1,1 g
19064.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, ametiszttel, jelzett, méret: 52, bruttó: 3,7 g
19065.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst (Ag.) szíjas svájci női karóra, jelzett, nem működik, h: 18,5 cm, bruttó 33,7 cm
19066.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) rózsás kiskanál és villa, jelzett, h: 10,5 cm, nettó: 20,3 g
19067.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) mokkás kanál, 6 db, jelzett, h: 11 cm, nettó: 90 g
19068.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst(Ag) kupica, 6 db, jelzett, m: 3,8 cm, nettó: 97,5 g
19069.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
15

Ezüst(Ag) zománcozott medál(jelzés nélkül), lánccal, jelzett, h: 37 cm, d: 4 cm, bruttó: 16,8 g
19070.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Aranyozott ezüst(Ag) lánc és karlánc (sérült), jelzett, 2 db, h: 18 és 40 cm, nettó: 2,2 g
19071.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) tiszti lánc, jelzett, h: 9 cm, alpakka lófejjel, bruttó: 23,6 g
19072.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF