Juwelen

Zahl der Lose: 182

Ezüst(Ag) lánc Tiffany&Co. feliratú medállal, jelzett, h: 41 cm, nettó: 35,5 cm
19037.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

cca 1840 antik ezüst (Ag.) tubákos szelence, jelzett (Bécs), 6×4 cm, nettó: 67 g
19038.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Aranyozott ezüst (Ag.) nyaklánc, jelzett, nettó: 14 g, h: 60 cm
19039.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) fonott nyaklánc, jelzés nélkül, h: 41 cm, nettó: 3,4 g
19040.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) lánc, lóhere medállal, jelzett, h: 64 cm, nettó: 8,6 g
19041.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 11,5 g
19042.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst(Ag) nyaklánc, kulcs medállal, jelzett, h: 37 cm, nettó: 1,5 g
19043.

Rufpreis:
800 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 53 cm, nettó: 17,1 g
19044.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) lánc vasmacska medállal, jelzett, h: 38 cm, nettó: 1,5 g
19045.

Rufpreis:
800 HUF

Ezüst(Ag) shilling medál lánccal, jelzett, h: 37 cm, nettó: 7,1 g
19046.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) Mária medál, jelzett, 2,5×2 cm, nettó: 3,2 g
19047.

Rufpreis:
800 HUF

Ezüst(Ag) lánc medállal, jelzett, h: 38 cm, nettó: 6,2 g
19048.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF