Juwelen Zahl der Lose: 182
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1970912
19037
347
Jewellery
Ezüst(Ag) lánc Tiffany&Co. feliratú medállal, jelzett, h: 41 cm, nettó: 35,5 cm
1972310
19038
347
22000
Jewellery
cca 1840 antik ezüst (Ag.) tubákos szelence, jelzett (Bécs), 6×4 cm, nettó: 67 g 1968555
19039
347
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.) nyaklánc, jelzett, nettó: 14 g, h: 60 cm 1970136
19040
347
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott nyaklánc, jelzés nélkül, h: 41 cm, nettó: 3,4 g
1970194
19041
347
Jewellery
Ezüst(Ag) lánc, lóhere medállal, jelzett, h: 64 cm, nettó: 8,6 g 1970184
19042
347
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 11,5 g 1968883
19043
347
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, kulcs medállal, jelzett, h: 37 cm, nettó: 1,5 g 1968872
19044
347
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 53 cm, nettó: 17,1 g 1968843
19045
347
Jewellery
Ezüst(Ag) lánc vasmacska medállal, jelzett, h: 38 cm, nettó: 1,5 g 1968916
19046
347
Jewellery
Ezüst(Ag) shilling medál lánccal, jelzett, h: 37 cm, nettó: 7,1 g 1968849
19047
347
Jewellery
Ezüst(Ag) Mária medál, jelzett, 2,5×2 cm, nettó: 3,2 g 1968929
19048
347
Jewellery
Ezüst(Ag) lánc medállal, jelzett, h: 38 cm, nettó: 6,2 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF