Juwelen Zahl der Lose: 182
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1970481
19025
347
Jewellery
Ezüst(Ag) kulcs alakú medál, jelzett, 3×1,5 cm, nettó: 2,2 g
1970127
19026
347
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán kereszt medál, jelzett, javított (más fém anyaggal), 5×3,5 cm, bruttó: 2,8 g 1970132
19027
347
Jewellery
Ezüst(Ag) csavarta karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 3,5 cm, nettó: 4,7 g
1972474
19028
347
Jewellery
Ezüst (Ag.) monogram (B.B), jelzés nélkül, nettó:22 g, 5,5×3,5 cm 1969419
19029
347
Jewellery
Ezüst (Ag.) kupicás pohár, jelzett, aranyozás kopott, nettó:10 g 1970191
19030
347
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) makk medál, jelzett, belsejében szétnyitható szipkával, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 4,2 g 1968715
19031
347
Jewellery
Ezüst(Ag) millefiori díszítésű fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 3,8 g 1970106
19032
347
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott medál, jelzett, 5,5×2,5 cm, bruttó: 8,1 g 1973796
19033
347
24000
Jewellery
Arany (Au) 18 K gyermek karlánc,jelzett, h:14 cm, bruttó: 2,8 g
1968729
19034
347
Jewellery
Ezüst(Ag) leveles bross, jelzett, 4×4 cm, nettó: 3,2 g 1968747
19035
347
Jewellery
Ezüst(Ag) bross gyönggyel, jelzett, 4×2 cm, bruttó: 8 g 1968760
19036
347
Jewellery
Ezüst(Ag) csillagos medál, jelzett, 2,5×2,5 cm, nettó: 10,9 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF