Juwelen

Zahl der Lose: 182

Ezüst(Ag) kulcs alakú medál, jelzett, 3×1,5 cm, nettó: 2,2 g
19025.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) filigrán kereszt medál, jelzett, javított (más fém anyaggal), 5×3,5 cm, bruttó: 2,8 g
19026.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) csavarta karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 3,5 cm, nettó: 4,7 g
19027.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst (Ag.) monogram (B.B), jelzés nélkül, nettó:22 g, 5,5×3,5 cm
19028.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst (Ag.) kupicás pohár, jelzett, aranyozás kopott, nettó:10 g
19029.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) makk medál, jelzett, belsejében szétnyitható szipkával, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 4,2 g
19030.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) millefiori díszítésű fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 3,8 g
19031.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) zománcozott medál, jelzett, 5,5×2,5 cm, bruttó: 8,1 g
19032.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
11

Arany (Au) 18 K gyermek karlánc,jelzett, h:14 cm, bruttó: 2,8 g
19033.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst(Ag) leveles bross, jelzett, 4×4 cm, nettó: 3,2 g
19034.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) bross gyönggyel, jelzett, 4×2 cm, bruttó: 8 g
19035.

Rufpreis:
1 200 HUF
21

Ezüst(Ag) csillagos medál, jelzett, 2,5×2,5 cm, nettó: 10,9 g
19036.

Rufpreis:
1 200 HUF
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF