Juwelen Zahl der Lose: 182
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1970894
19012
347
2200
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, 1,5×1 cm, nettó: 1,8 g
1970514
19013
347
Jewellery
Ezüst(Ag) gömb fülbevalópár, jelzett, nettó: 1,2 g 1970949
19014
347
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített kereszt függő, jelzett, 1,5×0,5 cm, bruttó: 0,1 g 1971151
19015
347
Jewellery
Ezüst(Ag) bross, jelzett, eredeti dobozában, 3,5×4 cm, nettó: 12,4 g 1968708
19016
347
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, türkiz kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 5,5 g 1970878
19017
347
Jewellery
Ezüst(Ag) háromsoros gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 6,7 g
1970510
19019
347
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) delfines fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, nettó: 3,9 g
1970505
19020
347
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) hullámos függő, rózsaszín kövekkel, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 3,2 g
1970497
19021
347
Jewellery
Ezüst(Ag) csizma alakú fülbevalópár, jelzett, h:2 cm, nettó: 3,5 g
1970491
19022
347
Jewellery
Ezüst(Ag) 3 db-os gyűrűszett, lógókkal, méret: 55, nettó: 2,4 g 1970479
19023
347
Jewellery
Ezüst(Ag) lakat alakú medál, jelzett, 5×1,5 cm, nettó: 2,2 g 1970485
19024
347
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár rózsaszín kővel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 2,7 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF