Juwelen Zahl der Lose: 182
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1968934
19049
347
Jewellery
Ezüst(Ag) lánc medállal, jelzett, h: 37 cm, nettó: 6,3 g 1968951
19050
347
Jewellery
Ezüst(Ag) lánc medállal, jelzett, h: 38 cm, nettó: 6,1 g 1968982
19051
347
Jewellery
Ezüst(Ag) lánc csonttal díszített medállal, jelzett, h: 37 cm, 6×3 cm, bruttó: 6,5 g 1969105
19052
347
Jewellery
Ezüst(Ag) lánc, ametiszt és gyöngy díszítéssel, 60 cm, bruttó: 4,8 g 1970118
19053
347
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, kővel, jelzett, 4,5×3 cm, bruttó: 21 g 1971088
19054
347
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, jelzett, h: 52 cm, nettó: 4,,5 g + szintetikus zöld medál 1968961
19055
347
Jewellery
Ezüst(Ag) lánc Mária medállal, jelzett, h: 37 cm, nettó: 13,6 g 1969091
19056
347
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) bross kövekkel, jelzett, fém tűvel, jelzett, 4,5×4,5 cm, bruttó: 33,4 g 1969096
19057
347
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) bross markazit kövekkel, jelzett, 4,5×2,5 cm, bruttó: 8,3 g
1971165
19058
347
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, biztonsági lánccal, jelzett, d: 6 cm, nettó: 20,3 g 1969423
19059
347
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű sérült borostyánnal, jelzés nélkül, méret:55, bruttó:4 g 1968837
19060
347
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 8,2 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF