Juwelen

Zahl der Lose: 182

Ezüst(Ag) lánc medállal, jelzett, h: 37 cm, nettó: 6,3 g
19049.

Rufpreis:
1 000 HUF
17

Ezüst(Ag) lánc medállal, jelzett, h: 38 cm, nettó: 6,1 g
19050.

Rufpreis:
1 000 HUF
15

Ezüst(Ag) lánc csonttal díszített medállal, jelzett, h: 37 cm, 6×3 cm, bruttó: 6,5 g
19051.

Rufpreis:
2 400 HUF
14

Ezüst(Ag) lánc, ametiszt és gyöngy díszítéssel, 60 cm, bruttó: 4,8 g
19052.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) medál, kővel, jelzett, 4,5×3 cm, bruttó: 21 g
19053.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, jelzett, h: 52 cm, nettó: 4,,5 g + szintetikus zöld medál
19054.

Rufpreis:
800 HUF

Ezüst(Ag) lánc Mária medállal, jelzett, h: 37 cm, nettó: 13,6 g
19055.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) bross kövekkel, jelzett, fém tűvel, jelzett, 4,5×4,5 cm, bruttó: 33,4 g
19056.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) bross markazit kövekkel, jelzett, 4,5×2,5 cm, bruttó: 8,3 g
19057.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) karperec, biztonsági lánccal, jelzett, d: 6 cm, nettó: 20,3 g
19058.

Rufpreis:
1 800 HUF
28

Ezüst (Ag.) gyűrű sérült borostyánnal, jelzés nélkül, méret:55, bruttó:4 g
19059.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 8,2 g
19060.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF