Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 322

17475.

Rufpreis:
4 000 HUF

17476.

Rufpreis:
10 000 HUF

Illyés Gyula: Rend a romokban. Bp.,1937,Nyugat,(Hungária-ny.),219+5 p. Kiadói papírkötés.  Első kiadás.   A vereses kötet a bíróság a "Megjelenik" c. verse miatt istenkáromlás miatt elkobozta.
17477.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kriza János: Vadrózsák III. kötet. Székely népköltési gyűjtemény. Bp.,1943, Bibliotheca, 208 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.
17478.

Rufpreis:
1 000 HUF

Farkas Zsolt: Kukorelly Endre. Kukorelly aláírásával Pozsony, 1996. Kalligram.
17479.

Rufpreis:
1 200 HUF

Réday Pál: Miért reszketnek a csillagok? Dedikált! Bp., 1984. Magyarországi Evangélikus Egyház sajtóosztálya. Kiadói kartonálás, papír védőborítóval
17480.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rolla Margit: Kaffka Margit II. Út a révig... Bp., 1983, MTAK. Kiadó papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
17481.

Rufpreis:
2 000 HUF

Erdélyből jöttem. Szilágyi Béla összes költeményei. Bp.,1926, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt., 1 t.+264+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
17482.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vikár Béla: Nevető rímek. Bp.,[1932], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 207+1 p. Átkötött egészvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborítót bekötötték.
17483.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Orbán Mendreszóra: Új magyar-szlovák szótár. II. kötet. Revideálta: Dr. Skultéty József. Bratislava/Pozsony,(1933),Wigand. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóban, sérült gerinccel.
17484.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kassák Lajos: Megnőttek és elindulnak. Bp., é.n., Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
17485.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István: Csi. Történetek állatokról és emberekről. Győry Miklós rajzaival. Bp., 1942, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel.
17486.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF