Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 322

18529.

Rufpreis:
1 600 HUF

18530.

Rufpreis:
2 000 HUF

18533.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ujvári Sándor: A véletlenek embere. Bp.,1939,Fővárosi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban. A szerző, Ujvári Sándor (1904-1988) dedikációjával.
18535.

Rufpreis:
3 000 HUF

Binder Sándor: Vers-virágok 1910-1935. Bp., 1943, Pátria. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval.
18536.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Soltész István: Az Országgyűlés. Az Országgyűlés feladatai, szervezete és működése. 1990-2007. Bp., 2008, Parlamenti Módszertani Iroda. 2., átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel a hátsó kötéstáblán.
18537.

Rufpreis:
1 000 HUF

18538.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Baróti Szabolcs: Zöld rapszódia. Bp.,1990, Aqua. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző dedikációjával.
18539.

Rufpreis:
1 200 HUF

Turcsányi Ervin: Az ördög apostolai. Három kisregény. hn.,2000, kn. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
18540.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fadgyas Ferenc: A délceg őrvezető. Szerzői kiadás. Bp.,1986, Sylvester J. Nyomda. Második kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
18541.

Rufpreis:
1 000 HUF

18543.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

[Shakespeare, William:] Shakespeare összes drámai művei I-IV. kötet. I. kötet.: Királydrámák. II. kötet: Tragédiák. III. kötet.: Vígjátékok. IV.: Színművek. Az összefoglalásokat és jegyzeteket Ország László írta. Bibliapapírra nyomott kiadás. Bp.,é.n.,Franklin-Társulat, 1 t. (címkép)+1252+2; 1245+3;890+2;901+2 p. Kiadói díszesen aranyozott pergamin sorozatkötésben, kis kopásnyomokkal a borítón, a III. kötet hátsó borítója kissé szétvált.
18544.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF