Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 322

17450.

Rufpreis:
1 200 HUF

17451.

Rufpreis:
2 800 HUF

17452.

Rufpreis:
1 600 HUF

17453.

Rufpreis:
3 000 HUF

17454.

Rufpreis:
800 HUF

17455.

Rufpreis:
1 000 HUF

17456.

Rufpreis:
1 000 HUF

17457.

Rufpreis:
1 200 HUF

17459.

Rufpreis:
2 800 HUF

17460.

Rufpreis:
2 400 HUF

1893-1894 Otthon. Szépirodalmi művek képekkel. I. kötet. Fél évfolyam. Szerk.: Hevesi József. Bp., Kosmos, (Deutsch Zsigmond és társa), 2+568+8 p.+ 2 t. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal, fotókkal. Közte grúz, örmény, cserkesz ... stb. emberekről készült fotókkal, az új budavári trónteremről készült fotókkal. Számos érdekes írással. Közte: Szalai Emil: Az Andrássy-szobor mintái (képekkel.), valamint Cselingerian Jakab: Zichy Jenő gróf második ázsiai útjáról c. írásokkal. Rengeteg korabeli reklámmal. Kiadói aranyozott, festett szecessziós egészvászon-kötés, litografált díszcímlappal, kopott borítóval, a gerinc sérült.
17461.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

17462.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF