Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 322

Faludy György: Versek. Bp.,2001, Magyar Világ. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Faludy György (1910-2006.) által dedikált.
17463.

Rufpreis:
6 000 HUF

17464.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Magyarország kereskedelmi, ipari és mezőgazdasági címtára. Ungarns Adressbuch für Handel, Industrie, Gewerbe und Landwirtschaft. Bp., 1931, RUdolf Mosse magyarországi képviselete Rt. Kissé kopott vászonkötésben.
17465.

Rufpreis:
2 000 HUF

17466.

Rufpreis:
4 000 HUF

17467.

Rufpreis:
3 000 HUF

17468.

Rufpreis:
5 000 HUF

17469.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nemzetnevelők könyvtára 8 kötete:   I. Nemzetismeret 7. Weis István: Hazánk társadalomrajza.   II. Nemzetszolgálat 2.: Faragó Ferenc: Népünk egészsége.   II. Nemzetszolgálat 4.: Közoktatásügyi igazgatás és iskolafelügyelet.   IV. Gyermek- és Ifjúságtanulmány 6.: Várkonyi Zsigmond: A gyermek és környezete.   IV. Gyermek- és Ifjúságtanulmány 2. Gyermek testi és lelki fejlődése.   V. A Népiskola könyvei 1.: Somos Lajos: Népiskolai nevelés.   V. A Népiskola könyvei 21.: Népiskolai ipari és kereskedelmi ismeretek.   VI. A gazdasági középiskolák könyvei 10.: Kereskedelmi üzemi gyakorlatok.   Bp.,1942-1944, Országos Közoktatási Tanács. Kiadói félvászon-kötések, többnyire kissé kopott borítókkal, jó állapotban.
17470.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vas gereben összes munkái, 4 kötet: Jurátus élet, A pörös atyafiak, Parlagi képek - Tormagyökerek. Budapest, é.n., Franklin -Társulat. Kopottas illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
17471.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hemingway: Az öreg Halász és a tenger. Kondor Béla Illusztrációival. Bp., 1962. Magyar Helikon. Egészvászon kötésben.
17472.

Rufpreis:
1 000 HUF

Learn to play the Black Harmonica. Fully diagrammed instruction book for complete beginners. 2007, Waltons Publishing. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17473.

Rufpreis:
800 HUF

2 db statisztikai zsebkönyv: Illyefalvi I. Lajos: Budapest székesfőváros napjainkban és a világháború előtt 1912-1931 (Bp., 1932, KSH); Budapest székesfőváros statisztikai lexikonja. Szerk.: Molnár Olga (Bp., 1940, KSH). Vászonkötésben, jó állapotban.
17474.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF