https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 322

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Langer, M.: A magyar és külföldi bibliofilia története. Ritka és becses magyar köynvek jegyzéke. Bp., 1936, Jakab M. H. Könyvnyomda. Reprint! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
17426.

Langer, M.: A magyar és külföldi bibliofilia története. Ritka és becses magyar köynvek jegyzéke. Bp., 1936, Jakab M. H. Könyvnyomda. Reprint! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vadas Zsuzsa: Tuti dilik. 50 év a sajtó körül. Nők Lapja Műhely. Bp., 2007, Sanoma. Kiadói papírkötés.  A szerző által dedikált.
1
17427.

Vadas Zsuzsa: Tuti dilik. 50 év a sajtó körül. Nők Lapja Műhely. Bp., 2007, Sanoma. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ligeti Ernő: Vonósnégyes. Elbeszélések. Kolozsvár/Cluj, 1928, 158+6 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, az eredeti elülső külső borítót bekötötték.
1
17428.

Ligeti Ernő: Vonósnégyes. Elbeszélések. Kolozsvár/Cluj, 1928, 158+6 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, az eredeti elülső külső borítót bekötötték.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tamás Tihamér: Végletek között. Versek. Bibó Lajos előszavával. Bp.,1939,Magyar Irodalmi Tábor, 46+2 p. Kiadói papírkötés. Számozott (2000/1441.) példány. A szerző által dedikált példány. Bibó Lajos által az előszó végén aláírt.
1
17429.

Tamás Tihamér: Végletek között. Versek. Bibó Lajos előszavával. Bp.,1939,Magyar Irodalmi Tábor, 46+2 p. Kiadói papírkötés. Számozott (2000/1441.) példány. A szerző által dedikált példány. Bibó Lajos által az előszó végén aláírt.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Salamon Béla: Hej, színművész!... Bp., 1956, Franklin-nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.  A szerző, Salamon Béla (1885-1965) által dedikált.
1
17430.

Salamon Béla: Hej, színművész!... Bp., 1956, Franklin-nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző, Salamon Béla (1885-1965) által dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ignácz Rózsa: Keleti magyarok nyomában. Regényes útirajz. Biczó András rajzaival. Bp.,1941, Dante. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
1
17431.

Ignácz Rózsa: Keleti magyarok nyomában. Regényes útirajz. Biczó András rajzaival. Bp.,1941, Dante. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Prima Primissima évkönyv. 2007-2008. Bp.,2008, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborító hullámos, kissé foltos.
1
17432.

Prima Primissima évkönyv. 2007-2008. Bp.,2008, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborító hullámos, kissé foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Petőfi album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1907), Pesti Napló, 140 p.+10 t.. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben, foltos, kissé kopott borítóval.
1
17433.

Petőfi album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1907), Pesti Napló, 140 p.+10 t.. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben, foltos, kissé kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Illyés Gyula: Puszták népe. Bp.,[1943],Nyugat. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
1
17434.

Illyés Gyula: Puszták népe. Bp.,[1943],Nyugat. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bandl Antal: Dolgozatok és töredékek Bandl Antal írói hagyatékából. Bp.,[1939],Pápai Ernő. Kiadói papírkötés.
1
17435.

Bandl Antal: Dolgozatok és töredékek Bandl Antal írói hagyatékából. Bp.,[1939],Pápai Ernő. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Radó Vilmos: Újváry Miklós, a magyar Robinzon. Bp.,é.n.,Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
1
17436.

Radó Vilmos: Újváry Miklós, a magyar Robinzon. Bp.,é.n.,Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tihanyi Péter: Harcok. Bp., 2001, Új Spirit Kft. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
17437.

Tihanyi Péter: Harcok. Bp., 2001, Új Spirit Kft. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse