Langer, M.: A magyar és külföldi bibliofilia története. Ritka és becses magyar köynvek jegyzéke. Bp., 1936, Jakab M. H. Könyvnyomda. Reprint! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Ligeti Ernő: Vonósnégyes. Elbeszélések. Kolozsvár/Cluj, 1928, 158+6 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, az eredeti elülső külső borítót bekötötték.
Tamás Tihamér: Végletek között. Versek. Bibó Lajos előszavával. Bp.,1939,Magyar Irodalmi Tábor, 46+2 p. Kiadói papírkötés. Számozott (2000/1441.) példány. A szerző által dedikált példány. Bibó Lajos által az előszó végén aláírt.
Ignácz Rózsa: Keleti magyarok nyomában. Regényes útirajz. Biczó András rajzaival. Bp.,1941, Dante. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
Petőfi album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1907), Pesti Napló, 140 p.+10 t.. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben, foltos, kissé kopott borítóval.