Juwelen

Zahl der Lose: 203

Ezüst (Ag.) karkötő, jelzett (925), nettó:4,5 g, h:17 cm
19168.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pandora ezüst (Ag.) karkötő, jelzett, h:18,5 cm, nettó: 13,2  g
19169.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Ezüst (Ag.) medál, jelzett (925), nettó:3,1 g
19170.

Rufpreis:
800 HUF

Ezüst(Ag) rózsaszín köves fülbevalópár, jelzett, 0,6×0,6 cm, bruttó: 1,1 g
19171.

Rufpreis:
1 200 HUF
15

Aranyozott ezüst (Ag.) Pandora  gyűrű, jelzett, méret:53, bruttó:4 g
19172.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) monogramos cigarettatárca, jelzett, 7,5×8,5×1,2 cm, nettó: 81,2 g
19173.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst(Ag) gyűrű tigrisszem kővel, jelzett, állítható méret, bruttó: 7,4 g
19174.

Rufpreis:
1 200 HUF
15

Ezüst pépes ételekhez tolókanál, Jelzett. 23 g, 10 cm
19175.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc markazitos függővel, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 10,1 g
19176.

Rufpreis:
2 800 HUF
13

19177.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Ezüst boros palack alátét rózsa díszítéssel Jelzett. 93 g, d:9,5 cm
19178.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Jelzett niellós zománcozott ezüst zsebóratok. Szép állapotú zománccal / NIello silver pocket watch case d:5,1 cm
19179.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF