Juwelen Zahl der Lose: 203
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1928320
19168
346
Jewellery
Ezüst (Ag.) karkötő, jelzett (925), nettó:4,5 g, h:17 cm 1928583
19169
346
11000
Jewellery
Pandora ezüst (Ag.) karkötő, jelzett, h:18,5 cm, nettó: 13,2 g
1928292
19170
346
Jewellery
Ezüst (Ag.) medál, jelzett (925), nettó:3,1 g 1933456
19171
346
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsaszín köves fülbevalópár, jelzett, 0,6×0,6 cm, bruttó: 1,1 g 1929743
19172
346
5500
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.) Pandora gyűrű, jelzett, méret:53, bruttó:4 g 1870915
19173
346
Jewellery
Ezüst(Ag) monogramos cigarettatárca, jelzett, 7,5×8,5×1,2 cm, nettó: 81,2 g 1967120
19174
346
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű tigrisszem kővel, jelzett, állítható méret, bruttó: 7,4 g 1966009
19175
346
Jewellery
Ezüst pépes ételekhez tolókanál, Jelzett. 23 g, 10 cm
1967226
19176
346
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc markazitos függővel, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 10,1 g 1870999
19177
346
36000
Jewellery
1966012
19178
346
15000
Jewellery
Ezüst boros palack alátét rózsa díszítéssel Jelzett. 93 g, d:9,5 cm 1962318
19179
346
Jewellery
Jelzett niellós zománcozott ezüst zsebóratok. Szép állapotú zománccal / NIello silver pocket watch case d:5,1 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF